Www.indeksonline.lajme. Kosova Sot

Lajmet e Fundit Shqip nga Kosova, Shqipëria, Rajoni dhe Bota

www.indeksonline.lajme

. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot Online. Platforma ofron mundësinë përtë gjithë qytetarët e Kosovës që të raportojnë rastet e korrupsionit, krimit të organizuar, mashtrimit, konfliktit të interesit si dhe të gjitha rastet e tjera të keqpërdorimit të pozitës zyrtare, neglizhencës, mospunës, rrezikimittë të drejtave të qytetarëve të Kosovës, apo rrezikimittë interesave të përgjithshme. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët — Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi.

Next

Kosova Sot

www.indeksonline.lajme

Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Kosova Sot Online. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Kosova Sot Online është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Next

Lajmet e Fundit Shqip nga Kosova, Shqipëria, Rajoni dhe Bota

www.indeksonline.lajme

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. . . . . . .

Next

inFokus

www.indeksonline.lajme

. . . . .

Next

Lajme

www.indeksonline.lajme

. . . . . . .

Next

Gazeta Metro

www.indeksonline.lajme

. . . . . . .

Next