Www lajmet e fundit shqip. Albinfo

Albinfo

www lajmet e fundit shqip

Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Një vit më parë më 1 Maj, Ditën Ndërkombëtare të Punëtorëve, parqet dhe pikat turistikë kishin vizitorë të shumtë. Përdorimi i shkrimeve, fotografive si dhe materialeve të kësaj platforme mund të bëhet vetëm duke e përmendur burimin albinfo. Presidenti Donald Trump nuk pranoi të komentojë të premten mbi një raport të agjencisë shtetërore të lajmeve të Koresë së Veriut se lideri i vendi. Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut lidhur me gjendjen me koronavirusin. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. Cdo shfrytëzim dhe riprodhim i tyre pa lejen e albinfo.

Next

Albinfo

www lajmet e fundit shqip

Lajme Presidenti Donald Trump nuk pranoi të komentojë të premten mbi një raport të agjencisë shtetërore të lajmeve të Koresë së Veriut se lideri i vendit Kim Jong Un kishte bërë daljen e tij të parë në publik që nga 11 prilli. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Kjo u bë e ditur nga avokati, Arianit Koci. Në Radovish dhe Gjevgjeli kish. Prej tyre 4 vdiqën, ndërsa 47 u shëruan. Qeveria e Maqedonisë së Veriut përmes Ministrisë së Transportit dhe Lidhjeve ka bërë thirrje që të gjithë qytetarët që gjenden brenda dhe jashtë vendit të mos bëjnë rezervimin e biletave nëpër aviokompani.

Next

Lajmet e fundit Shqip

www lajmet e fundit shqip

Mikrobiologu i njohur nga Kosova, Lul Rama përmes një postimi në fajsbuk ka dhënë një lajm të mirë lidhur me pandeminë, njofton InfoShqip. Redaksia e mban të drejtën për mosbotimin dhe moskthminin e dorëshkrimeve, fotografive apo materialeve të tjera të dërguara. Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Kjo pyetje u shtrua në mbarë botën ditëve të fundit, pas raportimit të disa rasteve të pacientëve në Korenë e Jugut. Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i paautorizuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Panorama-s. Ky portal u themelua më 1 Gusht 2016, me qëllim që të bëhet një medium i besueshëm, i pa-anshëm politikisht, i pavarur dhe duke synuar gjithmonë që me ndershmëri të zhvillojë detyrën e një mediumi të dashur për lexuesin shqiptar. Dibra, qyteti i vetëm ku u shpall gjendje krize për shkak të korona virusit tani është qyteti ku nuk ka asnjë të sëmurë nga Covid 19.

Next

Lajme

www lajmet e fundit shqip

Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Panorames. Presidenti amerikan, Donald Trump, ka thënë se administrata amerikane për Ushqim dhe Ilaçe ka miratuar një ilaç që mund të përdoret për trajtimin e koronavirusit të ri. Trump ka thënë se udhëheqësi i kompanisë Gilead, që ka zhvilluar ilaçin, e ka përshkruar këtë hap si shumë të rëndësishëm, si dhe. Në Dibër ishin regjistruar 51 raste të Korona virusit. Kryeministri Rama ka publikuar disa të dhëna lidhur me situatën e koronaviruist në Shqipëri. Nga kjo ministri theksojnë se ende është në fuqi vendimi për mbylljen e Aeroportit Ndërkombëtar të Shkupit dhe Aeroportit në Ohër. Përskaj Dibrës, të sëmurë nuk ka as në Radovish, Gjevgjeli, Strumicë, Probishtip dhe Demir Hisar.

Next

Lajme

www lajmet e fundit shqip

Në Parkun e Sarajit, një nga lokacionet e preferuara të qytetarëve në këtë ditë, sot is. Gjykata Kushtetuese po e ndërton narracionin se Kosova ësht. Strategji jo, plan jo, teste jo e jo, mjekësi jo që jo, qeverisje jo dhe jo, po ja që kur hap sytë e shikon, na del Shqipëria më mirë se tërë dynjaja deri tani në bilancin e kësaj lufte të mallkuar. Krenar për Shqipërinë që sot ka këtë bilanc falë popullit të mençur dhe mirëkuptues me qeverinë. Ai ka thënë se virusi Covid-19 nuk kthehet tek personat e shëruar. © Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Gazeta Panorama. .

Next

Lajme

www lajmet e fundit shqip

Lajme Dibra, qyteti i vetëm ku u shpall gjendje krize për shkak të korona virusit tani është qyteti ku nuk ka asnjë të sëmurë nga Covid 19. Disa përgatisnin skarë, disa të tjerë qëndronin ulur nën hijet e pemëve duke biseduar, ndërsa të qeshurat e fëmijëve që loznin i jepnin edhe më shumë jetë natyrës. Lajme Kryeministri Rama ka publikuar disa të dhëna lidhur me situatën e koronaviruist në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në gjashtë qytete tashmë nuk ka të sëmurë. Ekspertët e infektologjisë në Korenë e Jugu. Këtë e tregon raporti i Institutit të Shëndetit Publik.

Next

Lajmet e fundit Shqip

www lajmet e fundit shqip

Sipas tij vendi jonë ka situatën më të mirë në rajon dhe në Europë. Sipas tij vendi jonë ka situatën më të mirë në rajon. Sipas kësaj ministrie nga 199 teste, 15 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama. Lajme Mikrobiologu i njohur nga Kosova, Lul Rama përmes një postimi në fajsbuk ka dhënë një lajm të mirë lidhur me pandeminë, njofton InfoShqip. Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: Adresa: Rr.

Next