Wierszyki miłosne kocham cię. Życzenia miłosne

SMSy

wierszyki miłosne kocham cię

Kocham każde twe spojrzenie Kocham każdy uśmiech Twój Żadnych skarbów ja nie pragnę tylko żebyś został mój! Już zawsze trwać przy Tobie Patrzeć w Twoje oczy kiedy mówisz do mnie Będę kochała Cię bez granic na zawsze I nigdy nikomu Cię nie oddam. Zapach Twój czuję ciągle Kochanie, usta pamiętają Twoje całowanie. Ja nie potrafię tak żyć, Nie potrafię Ci powiedzieć, Że nie chcę z Tobą już być! Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom. Na świecie tyle ludzi, Ile gwiazd na niebie. Tak romantyczne oświadczenie miłości świetnie pasuje do każdej uroczystej okazji — rocznicy ślubu czy propozycji zaręczyn, wyjątkowej randki czy miesiąca miodowego. Tylko zakochani czują, że amorki tam pracują. Jak dwie perełki w oceanie życia, Jak dwie gwiazdeczki na niebie, Świecą nam do powicia Dwa słowa — kocham ciebie.

Next

Wiersze miłosne dla niej i dla niego

wierszyki miłosne kocham cię

Jak nowy dzień kocha dziecko przebudzone. Będę Cię na zawsze kochała i nie zmienię zdania za nic. Nikt mi nie da tak słodkiego buziaka jak ty! Mimo wszystko gorąco Was do tego zachęcamy. Kochany mój Skarbie, przez przypadek poznany jesteś dla mnie lekarstwem na smutki i rany. Używane są również w celu tworzenia anonimowych, zagregowanych statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób użytkownik korzysta ze stron internetowych co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości, z wyłączeniem personalnej identyfikacji użytkownika. Lecz mimo że to koniec, że nie chcesz mnie już znać, zostawiam Ci swoje serce, tylko Tobie chce je dać! Liczą się tak naprawdę drobne gesty dnia codziennego. Jej odwiecznym hymnem jest poezja — nie da się zliczyć wszystkich wierszy i poematów, elegii i sonetów poświęconych miłości.

Next

Kocham Cię

wierszyki miłosne kocham cię

Twój uśmiech sprawił, że poczułam się szczęśliwa, jak nigdy dotąd nie byłam. Kocham Cię za to kim jesteś za to że jesteś jak moja przestrzeń! Śmiech schował się w kącie i śpi. Może ktoś Ciebie klątwą obłożył? A czasem tylko po prostu przeszkadzasz. Śmiech schował się w kącie i śpi… Wieczory sie dłużą a jest ich tak dużo, Nikt bliski nie puka do drzwi. Kocham Cię serca biciem, Kocham Cię ponad życie, Kocham Cię jak nigdy, Kocham Cię szczerze i w to tylko wierzę.

Next

Wiersze miłosne kocham cię

wierszyki miłosne kocham cię

Mamy tu słodkie i gorzkie, lekkie i mądre wiersze miłosne dla niej i dla niego. Pragnę Twego doskonałego ciała, Bo piękno Twoje to postać cała. Jedni Cię pragną usychając z tęsknoty Z lubością puszczając wodze marzeniom, A innym sprawiasz same kłopoty, Gdy nie widać końca ponurym westchnieniom. Jak sen, kiedy strudzony w pościeli tonę. Pragnę mieć Cię zawsze, Być przy Tobie w każdy dzień, I pragnę by to trwało wiecznie, Po ostatni życia dzień… Kocham Cię ….

Next

Wiersze Miłosne, Wierszyki Miłosne, Wiersze i Wierszyki o miłości

wierszyki miłosne kocham cię

Bez ciebie jednego, Tak wiele jest złego, Smutno i płakać się chce. Kochanie kolejna noc bez Ciebie… Strasznie tęsknie nie poznaje siebie… Obok poduszka wciąż pusta… A ja tak pragnę całować Twe usta… Patrzeć w Twoje oczy godzinami… Kocham Cię mówić dniami i nocami… Jesteś dla mnie osobą doskonałą… Chodź widzę Cię tylko w snach ciągle mi mało… Więc bądź ze mną na dobre i na złe… A wiesz czemu? Nie prosiłam o nie jeszcze półtora roku temu. Mamy ich tutaj na tyle dużo, że każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie, co pasuje do danej sytuacji. Zachowaj sobie Kochanie ten Wiersz ode mnie. Zaufaj więc swojemu i nadzieje miej, a doczekasz miłości swej.

Next

NAJPIĘKNIEJSZE WIERSZE O MIŁOŚCI

wierszyki miłosne kocham cię

Ja nie potrafię tak żyć, Nie potrafię Ci powiedzieć, Że nie chcę z Tobą już być! Każdego ranka, gdy wstaję wiem, że mam Ciebie i mam wszystko zarazem, bo nie potrzebuję nic więcej. Tak wygląda moja każda noc, w której nie ma Cię… Dla Eweliny P. Przypomnij sobie mój g³os, ¶miech i we¼ g³êboki wdech. Kocham Cię, dwa proste słowa, a tak wiele znaczą. Dla Ciebie — Ty wiesz, kim jestem… Dałam Ci wszystko co miałam… Moje radości i sny. Jedno wiem już dziś na pewno: chcę me życie dzielić z Tobą. Romantyczny nastrój, który w niej wzbudzisz, może rozwinąć się w kolację przy świecach czy wspólny spacer.

Next

Darmowe smsy gotowe smsy

wierszyki miłosne kocham cię

Chciałabym być Twoim uśmiechem, Chciałabym być leśnym echem, Chciałabym być misiem, do którego tulisz się z wieczora byś choć raz wziął mnie w swe ramiona, właśnie wtedy gdy będę porzucona… Miłość łatwo jest zrozumieć, jeśli sie tylko nie ma umysłu jak ser szwajcarski. Cos Ci napisze, tak sobie mysle. Wiesz dobrze, że Ty jesteś księciem z mych marzeń… …już zawsze będziemy razem… wystarczy, że powiesz ile dla Ciebie znaczę! Więc znalezienie wzruszającego wierszyka miłosnego dla niej zapewne nie będzie problemem. Nie wiem jakiej użyć mowy by powiedzieć , ubrać w słowy to co czuję , czego pragnę By Cię wielbić jak Ariadnę która wicią swą wskazała jaka droga jest wspaniała zmierzająca do Twej Wspaniałości Która może mnie ugości i pewnego razu powiem jak mi zawróciłaś w głowie,Kocham Ciebie ile sił nawet gdy nie będę żył bo w pamięci mej zostaniesz po kres mego życia. Dla Ciebie — Ty wiesz, kim jestem… Oddaje Ci mą duszę, a z nią moją miłość bez granic. A ty jesteś przyczyną tej radości. Czy dziś, czy jutro Ja wiersze pisze.

Next

Wierszyki miłosne

wierszyki miłosne kocham cię

Marzyłem by spędzić z Tobą długie lata, Z dala od całego okrutnego świata! Więc dla dalszej miłej naszej znajomości Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości. Majowy księżyc, groźne morze, zima słowików śpiew. Dla kochanego Kamila chmureczki , na zawsze kochająca… Kocham Ciebie tak, jak dawniej Choć z mych oczu płynie łza. Żałuję że nie patrzysz już na mnie tak jak dawniej. Zatańczyć w blasku księżyca, rozsypać iskier garść Magią ciał splecionych oczarować noc. Nieuchronnie umiera we mnie poczucie samotności, Dlaczego to Twoje oczy mnie zauroczyły? Gdy przytuliłem się do niej, okazało się, że byłaś nią Ty. Mijają soboty, pamiętaj więc o tym, że komuś bez Ciebie tak źle! Każdego ranka będę budzić się przy Tobie i pyszne śniadanko Ci co dzień zrobię.

Next