Wierszyki dla dziewczyny miłosne. Wierszyki miłosne dla dziewczyny

Wiersze miłosne dla niej i dla niego

wierszyki dla dziewczyny miłosne

Miejsce na Wasze wierszyki To jest serce które pokochało tylko raz i nie pokocha drugi raz bo dość ma czekania i cierpienia jak świat z lepszego na gorszy się zmienia, nie będzie czekało wieczności poszuka w innym serduszku miłości. Czy możesz być moją miłością, moją miłością możesz być, moim amerykańskim chłopcem. Kochaj mnie nie przytomnie jak zapalniczka ogień, jak pusta studnia wodę. Miłość to dziwne uczucie, jest również piękne, lecz tylko wtedy, gdy jest wzajemne. . Dla Ciebie — Ty wiesz, kim jestem… Oddaje Ci mą duszę, a z nią moją miłość bez granic.

Next

Życzenia

wierszyki dla dziewczyny miłosne

Stałaś się dla mnie jak blask słońca, Widywać Cię chciałem każdego miesiąca. Gdy cie nie widze nie wzdycham, nie płacze. Może kiedyś powiem Tobie, że bez Ciebie żyć nie mogę! Tęsknoty zmniejszać dystans, i liczyć każdy krok, byś cudną jasnością swą, rozwiała pustki mrok. Weź mnie ze sobą wszędzie gdzie pójdziesz I trzymaj blisko przy sobie. Jak sen, kiedy strudzony w pościeli tonę.

Next

Wierszyki na dobranoc. Gotowe teksty, smski na dobranoc do komórki. Wierszyki i smsy mi³osne na dobranoc.

wierszyki dla dziewczyny miłosne

Ktoś obiecał mi serce, ten ktoś śni mi sie po nocach. Każdy ma w sercu własny świat, A ja mam tylko Ciebie! Marzyłem by spędzić z Tobą długie lata, Z dala od całego okrutnego świata! Nie zabije, nie ugryzę lecz twą przyszłość zniszczę, w błoto rzucę co z miłością związane. Głaszcz po twarzy muśnij szeptem tylko bądź. Kiedy tylko potrzebowałam, aby ktoś dzielił ze mną radość, lub aby ktoś potrzymał mnie za rękę, kiedy świat rozpadał się na kawałki, Ty byłeś przy mnie. Wszystkie chwile z tobą spędzane Dają mi siły, moce nieznane. Każdego dnia i każdej nocy, Myślę o tym, że potrzebowałaś mej pomocy. Teraz, gdy jesteś przy mnie blisko, Czuje i wiem, że mam już wszystko.

Next

Wiersze miłosne dla ukochanej

wierszyki dla dziewczyny miłosne

Niech moja miłość Cię wzruszy, jesteś balsamem dla mojej duszy, z Tobą świat chcę odkrywać, z Tobą wciąż przebywać, w przygodę miłości wyruszyć, od Ciebie się wiele nauczyć, być kochanym i Cię miłować, być z Tobą, Cię dotykać, całować, móc w pełni Tobie się oddać, w miłości z Tobą, miłości doznać. A wiesz, ze dziś próbowałam namalować niebo. Piękna jesteś nie na żarty, Kocham uśmiech twój otwarty, Piękne oczy, słodkie usta Mmm. Lecz wiem, że jest to coś przykrego. Chciałabym być przez chwile tylko powietrzem, którym oddychasz… chciałabym stać sie tak niezauważalną, a jednocześnie tak niezbędną… Chciałabym ci dać świat Twoich marzeń jak kwiatów polnych błękit snów. Po raz pierwszy zaznałam prawdziwej miłości Prawdziwej miłości z domieszką zazdrości Nigdy nikogo tak nie kochałam I nigdy nikomu tak nie ufałam Miłość prawdziwa daje moc szczęścia Można się wtulić w czyjeś objęcia I tak we dwoje stawiać światu czoła Słuchając jak jedno serce drugie cicho woła Nigdy nie być samemu w zmartwieniach Pomagać sobie we wszystkich problemach Nie trzeba już w samotności cierpieć i się smucić A w każdej potrzebie do drugiego serca można się zwrócić Wszystkie zmartwienia dzielić na dwa I uwierzyć że słowa płyną z głębi serca Bo miłość to szczęście a nie ból i rany Każdy chce kochać i być kochanym.

Next

Wiersze miłosne dla zakochanych • norge.savings-calculator.mitsubishi-motors.com

wierszyki dla dziewczyny miłosne

Buzi dam Ci i przytulę tylko powiedz do mnie czule. Te cierpienie i te rany widać je na tobie ale z serca ściągnij sobie te kajdany mokre, bo gdy kochasz miłość wielka, nie nawidzisz siebie lecz posłuchaj to ta wielka co me serce raduje. Żyjmy marzeniami ja o to proszę i tak chce do końca żyć z tobą na zawsze z tobą być a gdy się spełnią te najskrytrze upragnione o mój Boże jak w te siedem dni od pierwszego dnia poznania do siódmego siódmego łzami pożegnania rozstania to takie miłe być zrozumianym i gdy każdy ruch doceniany przez tą drugą osobe a każde spotkanie wyjątkowe jakby to pierwsze przy każdym dotyku drżące ręce każdy pocałunek wyjątkowym się staje gdy obok ciebie ona staje i choc to chwile trwało na zawsze w sercu pozostało i choć teraz tak daleko obojętni dla siebie to w spomnieniach coś ciągnie coś tęskni do ciebie bo widziałem w twoich oczach czar prawdy sibie jakby drugą połowe tą na którą się czeka i jak to możliwe tak żyć daleko a było już tak blisko teraz razem potem osobno jakby wszystko prysło a przecież było się wydarzyło i będzie żyło w nas będzie tam przez cały czas Droga do miłości A ty mnie zabierz w świat szeroki, Pokaż mi gwiazdy błyszczące na niebie. Za błękit i księżycową światłość Twych oczu i czarność ich przez rozszerzone źrenice! Nie wiem, dlaczego myślę o Tobie. Nikt mi nie da tak słodkiego buziaka jak ty! Kocham Cię mówić dniami i nocami.

Next

Miłosne życzenia, romantyczne wierszyki

wierszyki dla dziewczyny miłosne

A więc piękny wiersz miłosny przeczytany dla ukochanego czy ukochanej będzie sprawi fantastyczny efekt. Pośpieszyć z pomocą, gdy będziesz w potrzebie; Kochanie… jak tlenu potrzeba mi Ciebie! Każdy ma w sercu jakiś kwiat, a ja mam w sercu Ciebie. Natomiast Cale Zycie Polega Na Odnalezieniu Tej drugiej Polowy. Czasem tyle wystarczy, by zapewnić o swoich uczuciach. Majowy księżyc, groźne morze, zima słowików śpiew.

Next

Wierszyki przeprosinowe & na przeprosiny

wierszyki dla dziewczyny miłosne

Kochasz raz, zakochasz się nie raz, ale serduszko masz jedyne, pomyśl! Nie mamy żadnych wątpliwości, że w naszym serwisie znajdziecie mnóstwo wierszyków, które na taką okazję będą idealne. Zanim Cię nie poznałam, Nic cenniejszego w życiu nie miałam. Chyba tęsknić będę już zawsze. Dla tego który jest-żeby wiecznie byłDziękuje za spełnienie snów na jawie, tak słodko wyglądałeś… Dziękuje za słowa ciepłe osiągające zenitu gdy trzymałeś za rękę mimo tylu strat jakie zafundowałam. A ja miś samotny potrzebuje Ciebie.

Next