Tv8 canlı ixle. Tv 8 Canlı Yayını

Tv8 Canlı izle

tv8 canlı ixle

Yayın akışı sayfamız üzerinden kanala ait günlük program listesine ulaşabilirsiniz. Türkiye geneli yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi, yarışma programlarıyla ön plana çıkmıştır. Yarışma programının 2020 Şubat ayında yayınlanması bekleniyor. Tv 8 canlı yayını izlemek istediğiniz zaman kanalın resmi web sitesine girerek oradan kesintisiz ve donmadan yayınları canlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Sürükleyici olan programın birçok hayranı vardır. Her ne kadar aynı yayınları vermese de olabildiğince yakın bir yayın akışı sunmaktadır.

Next

TV8 Canlı

tv8 canlı ixle

Diğer Avrupa'da yayın yapan kanallar ise; Euro D, , , ve kanallarıdır. Son günlerin en çok konuşulan programı MasterChef Türkiye yemek yarışmasın ve O Ses Türkiye şarkı yarışmaları kelimenin tam anlamıyla yayınlandığı akşamları televizyon izleyicisini kendine hayran bıraktırmayı başarıyor. Bu keyif her zaman sizin çok ama çok hoşunuza gitmiş olacak. Acun Ilıcalı bu kanalı satın almadan önce diğer kanallarda çalışmıştır. Türksat, Kablo Tv gibi platformlarda bulunmaktadır.

Next

Tv 8 Canlı Yayını

tv8 canlı ixle

Bir Efsane program daha var ki; Yetenek Sizsiniz Türkiye ile yine yarışma heyecanı ve yeteneklerini televizyon ekranında izleyenlere kendilerini göstermek imkanını bulan yetenekli yarışmacıları izleme imkanını sunmaktadır. Yeteneğine güvenen herkesin katılabileceği yarışmayı Alp Kırşan sunmaktadır. Dominik Cumhuriyetinde yarışmaya katılacak olan yarışmacıların zorlu yaşam koşullarına ayak uydurarak, yaşam mücadelesi vermesi bekleniyor. Acun Medya tarafından alındıktan sonra fenomen yarışma programları ile kanal çok daha fazla popüler hale gelmiştir. Yayın akışı ve programlar ile ilgili bilgilere de ulaşabileceğiniz bu sayfada özellikle program detaylarından Survivor, O Ses Türkiye, Saba ile Oyuna Geldik, Songül Karlı ile Evlilik Yolunda gibi programların canlı yayın saatlerini öğrenebilir ve o saatte sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Acun medya şirketi altında eğlenceli programlar ile ulusal kanallar arasında önemli bir yer edinmiştir.

Next

TV8 İnt Canlı İzle: Kesintisiz HD Yayın

tv8 canlı ixle

Ayrıca kanal Copa del Rey, Coppa Italia karşılaşmalarının yayın hakkını satın aldı. Cep telefonu, Tablet veya bilgisayarınızdan tv izlemeniz için herşeyi kusursuz olarak hazırladık diyebiliriz. Bunun dışında siteleri yayın akışı, frekans ve televizyon kanallarının iletişim bilgilerini de paylaşmaktadır. Acun Ilıcalı tarafından kurulan kanal sadece eğlence içerikleri üretmektedir. Tv8 int kanalı eğlence programları ve eğlenceli dizileri ile ulusal yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde Ulusal, Haber, Spor, Çizgi Film, Belgesel, Dini ve Azerbaycan başta olmak üzere bir çok kategori bulunmaktadır. Geçtiğimiz yıl Master Chef jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve İtalyan şef Danilo Zanna yer aldı.

Next

TV8 İnt Canlı İzle: Kesintisiz HD Yayın

tv8 canlı ixle

Yabancı ülkelerde yayınlanan ve en çok izlenen programları Türkiye'ye getirerek Türk halkına uyarlıyor. Alışılagelmişin Dışında Yayınladığı her yarışma programı ile izleyenlerini ekran başına kitliyor. Kısaca açıklamak gerekirse mobil, tablet veya bilgisayar üzerinden çanak antene gerek olmadan tv seyretmektir. Survivor 2018, yayına 10 şubat itibariyle başlamıştır, bir çok ünlünün katıldığı program izleyicileri ekrana toplayıp reytinglerin yükselmesine yardımcı olmuştur. Survivor yarışması haftanın beş günü ekranlarda seyircisiyle buluşacak. O Ses Türkiye programıyla reytingleri zorlayan kanal,izleyicisine farklı tarzlarda müzik ziyafeti yaşatmaktadır.

Next

TV8 İnt Canlı İzle: Kesintisiz HD Yayın

tv8 canlı ixle

Acunn Medya bünyesinde Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Bir de size genç kuşağın stand-up adayı olan Eser Yenenler'in programından da bahsetmek istiyorum. Artık mek için evinizde oturuyor ve televizyon karşısında olmanız gerekmiyor. Birçok yeteneğin bir araya gelerek performanslarını sergilediği yarışmanın sonunda büyük hediyeler yarışmacıları beklemekte. Hepiniz için şimdiden güzel seyirler olmasını dileriz.

Next