Türk filmi 2018. Son 10 yılın en iyi 10 Türk filmi

Son 10 yılın en iyi 10 Türk filmi

türk filmi 2018

Uzak durmaları gereken bu definenin iyice üstüne giden gençler, birbirinden tehlikeli ve korkunç olaylara tanıklık edeceklerdir. Rüyasında babası onu eski ürpertici ve tekinsiz gözüken bir eve çağırdığını görür. Beraber geçirdikleri süre boyunca, geçmişten gelen ve halen kanayan yaralar peşlerini bırakmayacaktır. Başkalarından kaçarken birbirlerine denk gelen bu iki insan suçluluk duygularına karşı, kendi kendilerine verdikleri savaşı birlikte sürdürmek zorunda kalırlar. Patlayan bombalar, çatışmalar, tedirgin geçen günlerin ardından, sivil kıyafetler bulup kente inse de, hayat onun için insanlar arasında hiç kolay olmayacaktır. Murat Barutçu'nun senaryosunu yazdığı ve Can Varol'un yönetmenliğini üstlendiği Karantina Türk filmi, full hd ve tek parça olarak sitemizde yer almıştır. Bu bebek hem Fatma'yı yeniden hayata bağlayacaktır hem de onlara kötülük eden herkese korkunç kabuslar yaşatacaktır.

Next

Yerli Komik Türk Komedi Filmi

türk filmi 2018

Olayın tehlikesinin farkında olmayan Gürkan kısa sürede cin musallatının ne kadar korkunç boyutta olduğuna şahit olacak ve hayatta kalam savaşı verecektir. Kişiler, Yerli Film izle seçeneği üzerinden istediğin yerli filmi tek bir parça olarak veya part part izleyebiliyor. Doğaüstü ve paranormal olaylar insanları oldukça etkilemekte. Daha köye varmadan tuhaf olaylar yaşamaya başlarlar. Oyuncu kadrosunda Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Sibel Aytan, Hüseyin Taş, Gönül Ürer, Deniz Kiziroğlu, Cemre Kiziroğlu, Ergin Kılıkçıer ve Kurtuluş Şakirağaoğlu gibi deneyimli isimlerin yer aldığı Siccin 6, 2019 korku filmleri arasında en çok izlenecek yapımlar arasında yer alacağı ürküten fragmanıyla belli olmuştur.

Next

Yerli Komedi Filmi / 2018 HD / Tek Parca izle

türk filmi 2018

Yönetmen: Reha Erdem Henüz 17 yaşlarında bir genç olan , bilinmeyen bir nedenle üyesi olduğu örgütten kaçıp, uzaklaşır. Siccin 6 izleyecekler için konusu; Yaşar, babasından kalmış miras yüzünden üvey annesiyle büyük sorunlar yaşamaktadır. Bu olaydan sonra Metin, Salih'e en büyük darbeyi vurmuştur. Filmi izleyecek olan tüm sinema severlere, iyi seyirler dileriz. Başrollerinde Ebru Eker, Berkan Tutu, Buğrahan Kirişoğlu gibi genç isimlerin yer aldığı yapım, film korku sitemizde full hd alternatifleriyle tek parça olarak yer almıştır. Babası ise o doğmadan gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuştur.

Next

Siccin 5 Türk Filmi

türk filmi 2018

Bu üzüntüyle köyden giden İsa, yıllar sonra tekrar köyüne geri dönmüştür. İntikam için tüm köyü büyü yaparak lanetlerler. Teknolojinin yükselmeyisle birlikte korku filmleri de inanılmaz bir değişim göstermiştir. Bunun içinde zor günler geçiren, annesi gizemli bir kadın olan Türkan ve Salih'in yanına gider. Çok erken yaşta kaçarak gittiği köşke geri dönen Nisan, burada garip olaylar yaşamaya başlar. Fakat aldığı bir haberin ardından, eşi ve kızını da yanına alarak babasının evine gitmek zorunda kalır. Film korku ekibi olarak tüm Türk film tutkunlarına, iyi seyirler dileriz.

Next

Yeni TÜRK Filmleri Küfürlü Sansürsüz En Komik Sahneleri Kısa Komik Video

türk filmi 2018

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, mail adresinden bize ulaşabilirler. Yaşanan bu olayda hayatta kalan iki kız kardeşe kendini psikolog olarak tanıtan Gürkan, yardım için geldiğini söyleyerek onlarla birlikte kalması gerektiğini söyleyerek ikna eder. Cin filmleri arasında en çok sevilen serilerden biri olan Siccin 5 full izle filmi, 2018 korku filmlerine damga vurmuş iddialı yapımlardan birisidir. Köye vardıklarından sonraki gün başlarına gelen olaylardan sonra Kadir, 15 yıl boyunca bir cin ailesinin kendisine öğrettiklerini uygulamaya karar verir. Mansur Hoca'ya ulaşan genç kadın'ın yaşadığı korkunç olaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Aile özlemi çeken ve yalnızlığından şikayetçi olan bir adamı konu alan film, 240 değerlendirme ile 7,5 puana kısa sürede ulaşmış durumda.

Next

2017’NİN EN İYİ 10 TÜRK FİLMİ

türk filmi 2018

Oyuncu kadrosunda Mustafa Miraç Kaya, İlayda Özdoğa, Yaşar Aydınlıoğlu, Ece Baykal, Mehmet Tanrıöver, Yavuz Çetin, Gülten Kesgin ve Cengiz Demir Öztürk'ün yer aldığı Cin Çeşmesi filmi yönetmenliğini ise Tuncer Gürbüz üstlenmiştir. Tüm Cin Çeşmesi Kafirun 2018 film izlemek isteyenlere, gerilim dolu seyirler dileriz. Türkiye'de ilk kez yayınlanan yerli korku filmlerini kaçırmamak için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi ve bildirimleri aktif etmeyi unutmayınız. Herkes her şeyi bilir ve normal hayatına devam eder. Cesedin Ölümü 2019 yılı Türk korku-gerilim filminin konusu: Tanrının yeryüzündeki temsili olduğunu düşünen Morales yaptıklarının değil yapacaklarının habercisidir.

Next