Romantyczne teksty. Zdjęcie

Wiersze dla niej

romantyczne teksty

Tak tęsknię za tobą a ty masz to gdzieś. Nie łatwo kochać, nie łatwo śnić, nie łatwo obraz Twój w sercu kryć. I niech się spełnią Twoje marzenia. Na dworze chłodno, wiatr drzewa kołysze, a ja do Ciebie Walentynkę piszę. Więc do łóżka wprost śniadanie Niechaj każda z was dostanie Drogie, żony, narzeczone, Na noc jedną uwiedzione. Chyba, że ktoś nie ma damy, wtedy dzień jest przerypany. Potrzebuję twojej Miłości do Mnie.

Next

miłosne.

romantyczne teksty

Kocham Cię szczerze i tylko w naszą miłość wierzę. Żadna, nawet największa miłość, nie trwa wiecznie z równą siłą, a wszystko może się skończyć w jednej chwili, gdy nie jesteśmy gotowi na wspólne zwykłe życie, a jedynie na wielkie romantyczne i wzniosłe uczucia… Zycie w 90% składa się z prozy, a tylko niewielką jego część stanowi poezja…zwyciężamy gdy w zwykłej prozie życia potrafimy odnaleźć tę odrobinę poezji… Chciała by było tak jak kiedyś. Gdy czuję twoje usta rozpływam się jak czekolada… gdy czuję twoja bliskość, czuję że mogę wszystko. Rzuciłeś we mnie miłość kamieniem, a kamień ten wbił się głęboko w serce. Sukcesów w każdej dziedzinie życia z całego serca Tobie życzę! A sen, sługa pani nocy, swawolnie biega i psoci. Niechaj dotknie Cię swą dłonią i niech magia Cię otoczy.

Next

Wiersze dla niej

romantyczne teksty

Chcę byś piękne sny miała i rano mi o nich opowiedziała. W dniu Świętego Walentego, Życzę Tobie byś miał tego, Kto Ci taką kartkę wyśle, I cieplutko Cię uściśnie. Im więcej pragnę wyrazić, tym mniej słów posiadam. Miłość nasza na wieki wieków zostanie, bo jest głęboka, szalona, po prostu nieskończona. Nie będę już płakać przez ciebiemoże kiedyś docenisz moja miłośćale wtedy będzie za późnoco się odrzuca czuje się odrzuconea sam nie wiesz jak to bolii nie życzę ci żebyś zaznałtakiego bólu jaki mi wyrządziłeś 22. I nadal boli, moje serce skrzywdzone i zranione na wieczność.

Next

teksty on Tumblr

romantyczne teksty

Płyną po twarzy, po ustach które całowałaś! Wszystko co piękne i wymarzone W dniu Walentynek będzie spełnione! Sen jest nadzieją, na spełnienie tych marz eń. Sen jest marzeniem, obrazem ukrytych pragnień. Po prostu chciałam się podzielić tymi słowami z ludźmi, którzy są na tym portalu, nie wiedziałam, że to coś złego. Pragnę ulecieć lekka jak piórko Bez obaw, pragnień i ziemskich spraw I tak mi dobrze,lekko, radośnie jakby nie istniał realny świat Ciepły zefirek twarz moją chłodzi Serce przepełnia mi radość wielka Jestem jak motyl, rosy kropelka Płynę jak obłok- nic mnie nie boli Troski zostały gdzieś hen, na dole Wiem to napewno,choć nikt nie woła Że tak się czuje dotyk Anioła. Kochany Tatusiu, z okazji Twych urodzin składam Ci najpiękniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i miłości oraz wiele wiele radości.

Next

miłosne.

romantyczne teksty

Na dobranoc me kochanie Szepnę tylko jedno zdanie: Śpij słodziutko no i mile, Spędzaj ze mną każdą chwilę. Nie chcę spotkać się z kolegą. Nie jesteś sam, ja jestem tam. Niech nasza miłość się raduje i nigdy smutku nie posmakuje. Moja Droga Walentynko Ślę uczucia dziś do Ciebie Miłość moja nie zna granic Będę kochać nawet za nic.

Next

romantyczne

romantyczne teksty

Tak bardzo cię chciałamTak bardzo kochałamZ tęsknoty różne głupstwa popełniałamMarzyłam o dniu kiedy do mnie wróciszSpojrzysz w me oczy i rozpacz zagłuszyszTen dzień nastąpiłZnów cię ujrzałamTy zburzyłeś wtedy to co już sobie odbudowałamGdy zobaczyłeś że dałam radę żyć bez ciebie Znów sie zabrałeś i znów nie ma ciebie 9. Ust całowanych, policzków głaskanych, ramion ukochanych i chwil wyczekiwanych, tego wszystkiego Ci życzę w Dniu Zakochanych! I tak sobie myślę, że to samo tyczy się ludzi - zawsze patrzą na wierzch, na to, co jest ładne. Przeżyłam wiele wiosen Ciepłych i zimnych dni Lecz nie kochałam nikogo Aż zjawiłeś się Ty. Gdy Noc bierze w Swe objęcia i do Snu ślicznie układa. Sypią się kwiaty i życzenia Z okazji św.

Next

Wierszyki Miłosne: WIERSZYKI NA ROZSTANIE

romantyczne teksty

Zamykam oczy i wyobraźni Pomagam unieść się gdzieś wysoko Tam, gdzie nie sięga nawet rakieta Ni uczonego szkiełko ni oko. Bo ona jest piękna, szczera, cudowna, pełna dobroci. Teraz przeszywa mnie ból, łzy spływają. Małe drobiazgi, przyjemności sprawiają dużo radości, a uśmiech i przyjazne słowo rozbudzają namiętność na nowo. Brakuje mi Cię, Twojego ciepła i dotyku! A Twój uśmiech miły taki, jakby gdzieś śpiewały ptaki.

Next