Palace port ghalib. Dive Center: The Palace Port Ghalib Resort ***** / Egypt

SunRise Port Ghalib Marina Resort

palace port ghalib

Az ott dolgozók kedvessége, közvetlensége átlagon felüli, ami nekünk nagyon bejött. Pláž čistá, udržiavaná, ráno, keď sme prišli, tak nám zamestnanci pripravili ležadlá tam kde sme si vybrali. We truly appreciate your kind feedback and usual support to our team members and our management. I truly enjoyed my stay and will keep the beautiful memories alive. Especially Mahmud Yousef, Ahmed G. Uteráky menili každý deň, a večer nás na izbe čakali aj čisté osušky na pláž.

Next

The Palace Port Ghalib

palace port ghalib

You can eat salads, sandwiches, burgers, pasta, pizza, pita, meat, fish and even lobster! A čo ma najviac potešilo, 2minutý z hotela je promenáda s obchodíkmi a barmi. Ja nejem mäso a vždy som si mala z čoho vybrať. The rooms were cleaned very well every day and had a very well working air conditioning that was not too noisy. The Extra Divers dive centre is located directly on the Corniche in the Port Ghalib Marina. Tento hotel môžem len odporúčať. The Olive Restaurant - Inside this Arabian inspired restaurant, or out side on the terrace, the heart of the resort's culinary adventure offers an extensive breakfast buffet, with Arabian and International , Indian , Asian cuisines for dinner in a sophisticated setting.

Next

Palace Port Ghalib Resort 5* in Marsa Alam

palace port ghalib

Super sú ohrádky pri lehátkach so slnečníkom, máte väčší pocit súkromia. No alcohol is served in the marina. The hotel shares grounds with the neighbouring Siva Port Ghalib and Port Ghalib Resort hotels, and guests have full access to their shared facilities. Skôr nám bolo ľúto, že nevládzeme okoštovať zo všetkého. Maximálna spokojnosť počas celého pobytu. Krásny rezort so súkromnou plážou s mólom na potápanie.

Next

【INTERCONTINENTAL THE PALACE PORT GHALIB MARSA ALAM】

palace port ghalib

Alla és Gamal a bárokból, Karem a szobafiú és sorolhatnám a neveket! Vedľa je malý obchodík so suvenírmi, kde predavač nie je otravný a môžete si v kľude tovar popozerať. Niestety kelnerzy na plaży hotelu Palace - nie uprzejmi, w Siva - bardzo grzeczni. Pláž bola čistá, upravená a miesto s lehátkami v prvej rade od mora sme našli vždy, či doobeda alebo poobede. Ale skôr nás odradili, lebo len niečo chytíte do ruky, či sa len opýtate na cenu, hneď to balili. Rozłożenie hotelu fajne, basen czysty.

Next

Palace Port Ghalib Resort 5* in Marsa Alam

palace port ghalib

Premium room services include butler, free morning newspaper delivered to the room, separate check-in area, turndown service and a valet service. Ochotný personál a už ani nebolo treba hovoriť, a ako nás videli vedeli čo doniesť na pitie. We never had the feeling that we had to tip to get good service. With plateaus, steep walls and depths ranging from 5 to 40 metres, the roughly 2-kilometre-long intact reef offers a variety of dive opportunities. Nagyon jó helyen - közvetlen tengerpart, Közel a kikötő, bazár - található.

Next

THE PALACE PORT GHALIB (Egyiptom)

palace port ghalib

Môžete sa ísť bezpečne prejsť aj von z komplexu. Marsa Alam airport is a 10 minute drive. Išlo nám hlavne o chlieb, ktorý sa nám nechcelo zo sebou nosiť na celé dva týždne. A korallok védelmére stégen 2 keresztül lehet eljutni a nyílt tengerhez. The coral reefs are right there across the pool and are so lush and the water is so warm. Aki nagyon nem szereti a szelet, annak nem biztos, hogy bejön ez a hely, nekünk semmi problémát nem okozott, sőt egész elviselhetővé tette a forróságot.

Next

The Palace Port Ghalib (Marsa Alam)

palace port ghalib

I have stayed in hotels across Egypt - Luxor, Aswan, Sharm, Hurghada - and this is the best one I've seen! The spaciously designed Extra Divers dive centre is under professional German-speaking management and is open from 8 a. Stravovali sme sa len v hlavnej hotelovej reštaurácii Olive, ktorá ale svojim starším a opotrebovaným mobiliárom už nezodpovedá 5 hviezdičkám :. Liegen und Badetücher erhalten Sie am Pool, am Strand und an der Lagune ohne Aufpreis. Το μπαρ του ξενοδοχείου σερβίρει καφέδες και τσάγια. Our recommended best five star hotel for 2019 - On TripAdvisor. Odporúčam vziať si deku a šatku na krk do autobusu, ak nechcete ochorieť z tých zmien teploty.

Next