Ona by tak chciała tańczyć ze mną. ONA BY TAK CHCIAŁA SŁUŻYĆ ZE MNĄ (PARODIA Ronnie Ferrari)

Ona by tak chciała tańczyć ze mną.mp3

ona by tak chciała tańczyć ze mną

Nasza parodia została stworzona w celach humorystycznych przez prawdziwych ministrantów, a nie jakichś podrabiańców i nie ma na celu nikogo obrazić. Muzyka w Interii - najświeższe informacje ze świata muzyki. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku. Bluza męska z nadrukiem wykonana z wysokiej jakości bawełny. Wywoła uśmiech na każdej twarzy, a jakość wykonania spotęguje wrażenia. Dusza Myślę, że jestem Kontakt: ministranckawytworniamuzyczna gmail. Zrealizowana została na terenie parafii pw.

Next

Ronnie Ferrari

ona by tak chciała tańczyć ze mną

Jeżeli szukasz niebanalnego prezentu, bluza ze śmiesznym nadrukiem będzie świetnym wyborem. Ona by tak chciała tańczyć ze mną! Wiatr ciągle wieje w żagle, a na horyzoncie Kreta Kapitan tego statku, co prowadzi się jak Beta Podbija nowe lądy i podaje baty w przekaz Pod pokładem mamy składy gazowanego nektaru Którym ludzie za Uralem leczyli siebie z udarów 99 procent tyle ile mam problemów Każdy znika po butelce Wtedy nikt nie trzyma steru Ona by tak chciała być tu ze mną Kręcić blanty, po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą Ona by tak chciała być tu ze mną Kręcić blanty, po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą. Refren Ona by tak chciała być tu ze mną Kręcić blanty, po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą Ona by tak chciała być tu ze mną Kręcić blanty, po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą. Koncerty, nowości płytowe oraz listy przebojów - bądź cały czas na bieżąco dzięki serwisowi muzyka. Do utworu został nagrany także teledysk.

Next

Ona by tak chciała tańczyć ze mną (Music Video)

ona by tak chciała tańczyć ze mną

W serwisie znajdziesz artykuły o artystach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie ze zdjęciami, wideo i teledyski. Antoniego z Padwy w Dąbrówce Małej. Zwrotka Napierdalamy w Gdańsku Napierdalamy w Wawce Napierdalamy w Łodzi Napierdalamy zawsze Napierdalamy w Białym Napierdalamy w Włocku Napierdalamy w Stanach Napierdalamy w Płocku. Na osiemnastkę Po nie wiem, po 10 shotach Ta piosenka jest na prawdę potężna i ma potencjał Jestem na dworze sam Jestem na dworze sam Deszcz pada mi na głowę Gibona w łapie mam A zgasić go nie mogę Odchodzę w ciemny las Rozświetlam fonem drogę I widzę jedną z dam, przy której tracę mowę I wracam i wracam i wracam se na chatę Zaparzę se herbatę, nie kurw. Płyniemy jak rakieta posypana mocna feta Wiatr ciągle wieje w żagle, a na horyzoncie Kreta Kapitan tego statku, co prowadzi się jak beta Podbija nowe lądy i podaje baty w przekaz Pod pokładem mamy składy gazowanego nektaru Którym ludzie za Uralem leczyli siebie z udarów 99 procent tyle ile mam problemów Każdy znika po butelce Wtedy nikt nie trzyma steru Refren Ona by tak chciała być tu ze mną Kręcić blanty, po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą Ona by tak chciała być tu ze mną Kręcić blanty, po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą.

Next

Ronnie Ferrari

ona by tak chciała tańczyć ze mną

. Prezentujemy informacje o koncertach i festiwalach, zamieszczamy raporty z dużych wydarzeń muzycznych. Łukasz Wieczorek Marcin Cinek Skorek Arkadiusz Pan Pawłowski Sebastian A. Bluzy idealnie pasują do codziennego stroju oraz świetnie sprawdzą się na imprezie, na której wyróżnisz się wśród znajomych! Poszło o wykonanie na żywo w programie, gdzie młodzi widzowie mieli okazję usłyszeć tekst z odniesieniami do zażywania narkotyków. Ta kurwa, na osiemnastkę, po nie wiem dziesięciu szotach Ta piosenka jest naprawdę kurwa przepotężna i ma potencjał Jestem na dworze sam Jestem na dworze sam, deszcz pada mi na głowę Gibona w łapie mam, a zgasić go nie mogę Odchodzę w ciemny las, rozświetlam fonem drogę I wiedzę jedna z dam, przy której tracę mowę I wracam, i wracam, i wracam se na chatę Zaparzę se herbatę, nie kurwa żadne latte I puka, i puka, i puka ktoś do drzwi I widzę panią co skradła serce mi Ona by chciała być tu ze mną Kręcić blanty po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą Ona by tak chciała być tu ze mną Kręcić blanty po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą Siada na kanapie i patrzy prosto w oczy Ja patrzę jej na dupę, bo po coś przyszła w nocy Widzi tam coś we mnie, może ten napis z boku Że napierdalamy we dnie, choć wolimy po zmroku Płyniemy jak rakieta, posypana mocna feta Wiatr ciągle wieje w żagle, a na horyzoncie Kreta Kapitan tego statku co prowadzi się jak beta Podbija nowe lądy i podaje baty w przekaz Pod pokładem mamy składy gazowanego nektaru Którym ludzie za Uralem leczyli siebie z udaru Dziewięćdziesiąt dziewięć procent tyle ile mam problemów Każdy znika po butelce, wtedy nikt nie trzyma steru Ona by chciała być tu ze mną Kręcić blanty po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą Ona by chciała być tu ze mną Kręcić blanty po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą Napierdalamy w Gdańsku Napierdalamy w Wawce Napierdalamy w Łodzi Napierdalamy zawsze Napierdalamy w białym Napierdalamy w Włocku Napierdalamy w Stanach Napierdalamy w Płocku Napierdalamy w Gdańsku Napierdalamy w Wawce Napierdalamy w Łodzi Napierdalamy zawsze Napierdalamy w białym Napierdalamy w Włocku Napierdalamy w Stanach Napierdalamy w Płocku Ona by chciała być tu ze mną Kręcić blanty po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą Ona by chciała być tu ze mną Kręcić blanty po czym liczyć bankroll Ona by tak chciała tańczyć ze mną Późną nocą, kiedy gwiazdy wzejdą. Szczepana w Katowicach - Bogucicach i parafii pw.

Next

Ona by tak chciała tańczyć ze mną (Music Video)

ona by tak chciała tańczyć ze mną

. . . . . . .

Next

Koszulka Ona by tak chciała tańczyć ze mną Biała ⋆ Śmieszne T

ona by tak chciała tańczyć ze mną

. . . . . .

Next