O ses türkiye yılbaşı 2020. O Ses Türkiye Yýlbaþý özel programýnýn þampiyonu kim? O Ses Türkiye Yýlbaþý kim kazandý?

o ses türkiye en inanılmaz 10 performans

o ses türkiye yılbaşı 2020

Peki, O Ses Türkiye Yılbaşı 2020 yarışmasını kim kazandı? Bu senenin en çok dikkat çeken isimleri ise Afra Saraçoğlu, Oğulcan Engin, Tuvana Türkay, Max Kruse, Fırat Aydınus, Louris Karius, İbrahim Büyükak oldu. Hadise 3450 Euro yaklaşık 20 bin tl kostümüyle O Ses Türkiye Yılbaşı programına damga vurdu. İşte, O Ses Türkiye yılbaşı şampiyonu hakkında detaylı bilgiler Devamını okumak için lütfen sonraki sayfaya geçiniz. O Ses Türkiye 2020'de Tuvana Türkay sesiyle büyüledi. Ayrıca O Ses Türkiye Yılbaşı Süprizleri Arasında Max Kruse ve Fırat Aydınus yer alıyor. Güzel oyuncu rol aldýðý Alice Harikalar Diyarýnda müzikalinden bir þarkýyý seslendiriyor.

Next

o ses türkiye en inanılmaz 10 performans

o ses türkiye yılbaşı 2020

O Ses Türkiye 2020 Yılbaşı çekimleri konukları sizler için derledik. Müziğe olan sevdası ve sesinin güzelliği her zaman bilinen Tuvana Türkay yine çok güzel bir şarkı söyledi. Yılbaşı çekimlerinin sürpriz ismininse Sezen Aksu olabileceği konuşuluyor. Programda en büyük sürprizi şarkıcı Seda Sayan yaşadı. Bunlardan Sereney Sarıkaya, Tuvana Türkay, Max Kruse, Fırat Aydınus, Louris Karius, İbrahim Büyükak en dikkat çeken isimler oldu.

Next

O Ses Türkiye Yılbaşı 2020 kazananı ve birincisi kim oldu? İşte, O Ses Türkiye Yılbaşı şampiyonu

o ses türkiye yılbaşı 2020

Biz Böyleyiz film ekibi geldi! Yarýþmanýn fragmanýný izleyen izleyiciler sosyal medya hesaplarý üzerinden Sarýkaya ile ilgili övgü dolu mesajlar yayýnladýlar. The Voice Turkey Ajda Pekkan Special Episode - 21 minutes - Go to channel - O Ses Türkiye - 2. O Ses Türkiye Beşiktaşlıları ekrana kitleyecek olay. O Ses Türkiye Yýlbaþý birincisi belli oldu! Hadise O Ses Türkiye 2020 Yılbaşı özel programında elbisesiyle büyüledi. İşte O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında yaşananlar O Ses Türkiye, Yılbaşı'nda izleyicilerin karşısına çıktı. Peki, O Ses Türkiye 2020 konukları kimler olacak? Eğlence ve kahkahanın bir arada yaşanacağı programda ünlü konuklar sahnede şarkı söyleyecek.

Next

O Ses Türkiye yılbaşı

o ses türkiye yılbaşı 2020

MasterChef Türkiye - 25 minutes - Go to channel - MasterChef Türkiye - 2. O Ses Türkiye Yılbaşı özel bölümde Serenay Sarıkaya mini elbisesiyle büyüledi. Meriç Aral, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu ve Özge Özpirinçci katıldıi! Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu beraber O Ses Türkiye'de! O Ses Türkiye 2020 konuklarının kimler olacağı merak konusu olmuştu. Bu yýlki programýn konuklarý Þükrü Yýldýz, Afra Saraçoðlu, Oðulcan Engin, Ýbrahim Büyükak, Danilo Zanna, Begüzar Korel, Serenay Sarýkaya gibi isimler bulunuyor. O Ses Türkiye yılbaşı sürprizi neler? Yıllardır, O Ses Türkiye Yılbaşı programı ile ekran başındaki seyircilere harika bir gece yaşıyor. Her sene olduğu gibi bu yılda yılbaşı coşkusu televizyon programlarına taşınıyor.

Next

O Ses Türkiye yılbaşı özel konukları kimler? 2020 O Ses Türkiye yılbaşı özel programında hangi sa...

o ses türkiye yılbaşı 2020

Spor ve sanat dünyasından isimlerin katıldığı O Ses Türkiye yılbaşı programındaki performanslar ünlü isimlerin bugüne kadar açığa çıkmamış yönlerini keşfetmemizi de sağlıyor. O Ses Türkiye - 10 minutes, 9 seconds - Go to channel - O Ses Türkiye - 5. O Sеs Türkiyе Yılbaşı Özеl programı 31 Aralık Salı günü saat 19. Şükrü Özyıldız ve Hadise Düeti! Oğulcan Engin ile Seda Sayan arasındaki duygusal konuşma ise geceye damga vurdu. O Ses türkiye 2002 Yılbaşı özel bölümüne Lorius Karius katılıyor.

Next

Oses Türkiye Yılbaşı Özel 2020 FULL İZLE HD

o ses türkiye yılbaşı 2020

Oğulcan'ın açıklamalarından sonra gözyaşlarına hakim olamayan Sayan herkese teşekkür etti. Ekranların fenomen yarışması O Ses Türkiye yılbaşında da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Biz böyleyiz filmi ekibi O Ses Türkiye Yılbaşı programında. Özge Özpirinçci, Şebnem Bozoklu, Berrak Tüzünataç, Meriç Aral, Serenay Sarıkaya, Gupse Özay, Hande Erçal, Bergüzar Korel, Tuvana Türkay, Afra Saraçoğlu, Erdal Özyağcılar, Loris Karius, İbrahim Büyükak, Max Kruse, Danilo Zanna gibi isimlerin konuk olduğu O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında eğlenceli anlar yaşandı. Şükrü Özyıldız ve Hadise muhteşem bir şarkıda düet yaptılar.

Next

O Ses Türkiye yılbaşı özel konukları kimler? 2020 O Ses Türkiye yılbaşı özel programında hangi sa...

o ses türkiye yılbaşı 2020

Baþarýlý oyuncunun sesinin güzelliði rol aldýðý Medcezir dizisinde söylediði þarkýlar ile keþfedilmiþti. Ünlü isimlerin boy gösterdiği O Ses Türkiye yılbaşı 2020 özel programına Serenay Sarıkaya damga vururken, Tuvana Türkay da büyüleyen isimler arasında yer aldı. O Ses Türkiye'de Serenay Sarıkaya İsyan şarkısıyla büyüledi. O Ses Türkiye yılbaşı konukları arasında birbirinden önemli isimler yer aldı. Peki O Ses Türkiye'nin kazananı kim oldu?. O Sеs Türkiyе yılbaşı özеl bölümünün fragmanının yayınlanmasıyla, programa konuk olacak isimlеr dе bеlli oldu. Episode 25 - 11 minutes, 11 seconds - Go to channel - O Ses Türkiye - 1.

Next

o ses türkiye en inanılmaz 10 performans

o ses türkiye yılbaşı 2020

Oğlunu sahnede gören Sayan, duygularına hakim olamadı. O Ses Türkiye yılbaşı birincisi gece boyunca gösterilen performansların ardından netlik kazandı. Beşiktaş'ın kalecisi Karius O Ses Türkiye'de! O Ses Türkiye yılbaşı programında hangi ünlüler şarkı söyleyecek? Birçok ünlü ismin katıldığı O Ses Türkiye Yılbaşı programında birinciliği kimin göğüslediği de merak ediliyor. O Ses Türkiye Yılbaşı 2020 Konukları kimler? O Ses Türkiye yılbaşı özel programında hangi sanatçılar var? Seyirciden gelen isteği geri çevirmeyen güzel oyuncu bu kez İsyan şarkısı ile bir kez daha büyük alkış aldı. O Ses Türkiye yılbaşı özel konukları kimler? Yeni yılı evde ailesiyle ve arkadaşlarıyla geçirecek olan vatandaşlar eğlenceye doyacak. Programda Beyazıt Öztürk Gemilerde Talim Var şarkısını uzun yıllar sonra seslendirdi.

Next