Mucize doktor 4 bolum youtube. Mucize Doktor 24. bölüm izle. Mucize Doktor full bölüm izle. Mucize Doktor 24. bölüm detayları?

Ali otobanda ciğer açtı

mucize doktor 4 bolum youtube

Çünkü cerrahlıkta duygusallığa yer olmadığını bilir; takındığı sert tavır aslında asistanlarının iyiliği içindir. Mucize Doktor Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: Mucize Doktor Ailesine katılmak için: Oyuncular: Taner Ölmez Onur Tuna Sinem Ünsal Hazal Türesan Özge Özder Murat Aygen Fırat Altunmeşe Hayal Köseoğlu Bihter Dinçel Korhan Herduran Ve Reha Özcan. Bölüm - 8 minutes, 46 seconds - Go to channel - Mucize Doktor - 1. İkili, bir de üstüne, bir hastanın tedavisinde fikir ayrılığına düşünce işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Diğer tarafta planını yürürlüğe sokan Kıvılcım, Beliz'i köşeye sıkıştırır.

Next

Mucize Doktor 4. bölüm izle son bölüm fox

mucize doktor 4 bolum youtube

Mucize Doktor yeni bölümüyle Perşembe 20. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Bölüm - 2 hours, 48 minutes - Go to channel - Hercai - 2. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, hastalarını, çevresindeki herkesi her daim kollayan, kimi hastasının masrafını kendi cebinden ödeyen, kimini de Ali gibi kanadının altına alan bir güzel adam. Ucuz ukalıklardan, burnu büyüklükten ve her türlü ezici görkemden nefret eder. Bölüm - 9 minutes, 6 seconds - Go to channel - Mucize Doktor - 2.

Next

Dört derecenin altına düşmemeli

mucize doktor 4 bolum youtube

Bölüm - 8 minutes, 29 seconds - Go to channel - Mucize Doktor - 3. Ve Kıvılcım hastanede dengeleri alt üst edecek hamlesini yapar. Tıbbın tek bir kanunu olduğuna, onun da hasta olduğuna inanan, idealist bir başhekim. Ali ve Nazlı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadır. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır.

Next

Dört derecenin altına düşmemeli

mucize doktor 4 bolum youtube

Ve manevi kardeşler, Ferman ve Ali, ciddi ciddi yolları ayırmanın eşiğine gelirler. Genç bir çiftin doğmamış çocukları hakkında verecekleri karar hastanede hukuki bir savaş başlatır ve kurulu ikiye böler. Bölüm Özeti: Nazlı ve Ali arkadaş kalmaya karar verirler ama bu hiç de göründüğü kadar kolay değildir. Bölüm - 4 minutes, 13 seconds - Go to channel - Mucize Doktor - 2. Başrollerini , Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi ünlü oyuncuların paylaştığı Doktor dizisi, yayınlandığı ilk günden itibaren beğenerek takip ediliyor.

Next

Mucize Doktor 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize Doktor 3. son bölüm izle!

mucize doktor 4 bolum youtube

Ardından İstanbul'da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Bölüm - 5 minutes, 39 seconds - Go to channel - Mucize Doktor - 2. Her ne kadar Amerika'da yayınlanan versiyonu ile tanınsa da, Fox Tv'nin yeni dizisi Mucize Doktor'un asıl versiyonu Kore'dir. Bölüm - 9 minutes, 45 seconds - Go to channel - Mucize Doktor - 1. Dizi İstanbul ve İzmit arasındaki kullanılmayan bir hastane binasında çekilmektedir. Bölüm Özeti: Ali — Nazlı ilişkisini öğrenen Tanju, bir de üstüne Ali hakkında bir şikâyet daha yapılınca, artık ipleri eline alır. .

Next

Mucize Doktor Dizisi 28. Bölümü İzle

mucize doktor 4 bolum youtube

Bölüm - 2 hours, 37 minutes - Go to channel - Zümrüdüanka - 1. Güzel, akıllı ya da zengin olmasına rağmen Beliz alabildiğine alçak gönüllü bir kadın. Ailesinde yaşadığı travması yüzünden de erkeklere güvenmekte hep zorlandı. Bölüm - 2 hours, 24 minutes - Go to channel - Mucize Doktor - 2. Bölüm - 2 hours, 2 minutes - Go to channel - Yasak Elma - 1.

Next

Mucize Doktor 16. Bölüm izle 26 Aralık 2019

mucize doktor 4 bolum youtube

Bölüm - Son Kez Yardım Edebilirmiyim? Hayat Hastanesi şu anda kullanımda olmadığı için dizinin yapımcıları iki katını tadilata sokarak dizi çekimine hazır hale getirdi. Ama Ali bütün uyarılara rağmen vakasını kişiselleştirir ve kendini ateşe atmak pahasına genç hastasına daha çok yardım edebileceği bir yöntem bulmaya çalışır. Bölüm - 9 minutes, 7 seconds - Go to channel - Mucize Doktor - 4. Bölüm - 2 hours, 5 minutes - Go to channel - Mucize Doktor - 4. Bölüm - 9 minutes, 49 seconds - Go to channel - Mucize Doktor - 1.

Next

FOX

mucize doktor 4 bolum youtube

Bölüm - 2 minutes, 58 seconds - Go to channel - Mucize Doktor - 1. Kimsesiz kalan Ali, onu sahiplenen Adil Hoca sayesinde hayata tutundu. Bölüm - 4 minutes, 8 seconds - Go to channel - Mucize Doktor - 4. Bölüm - 9 minutes, 13 seconds - Go to channel - Mucize Doktor - 3. Bu sırada acil karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkuma ait olduğu anlaşılır.

Next