Koksuz 2013 movie. Köksüz (2013)

Köksüz Filmi Sevişme Mihriban Er video

koksuz 2013 movie

Babasının ani ölümüyle dünyası başına yıkılan Feride, kimsesiz kalan ailesinde baba rolünü üstlenmek zorundadır. Feride'nin bu ağır yükten kurtulmak için bir karar verir ve bu karar herkesin kaderini değiştirir. Zaten tutunacak bir dala ihtiyacı olan Nurcan bu duruma dört elle sarılır, Feride'yi neredeyse kocası yerine koyar ve tüm sorumluluğu ona yıkar. Ergenlik çağında, ailesine en ihtiyaç duyduğu zamanda ne annesine ne ablasına yaklaşabilen evin en küçüğü Özge ise bir kenarda unutulur ve varlığını hatırlatabilmek için çaba harcar durur. The city is an oppressive presence, especially for Nurcan as she ventures tentatively outside and takes the ferry across the bay. Welcome to a platform where professionals can meet and exchange information and ideas. Genç kadın artık çaresiz annesi ve iki kardeşini kollamak durumundadır.

Next

Köksüz (Nobody's Home) Trailer with English Subtitles

koksuz 2013 movie

There is no real possibility of resolution: Nurcan will always remain imprisoned by her circumstances, while the offspring have to try to cope as best they can. Feride'nin evin yükünden bunalıp, kendisiyle evlenmek isteyen Gülağa'nın teklifini çıkış yolu olarak görüp kabul etmesiyle evdeki dengeler alt üst olur. Deniz Akcay's film offers a relentlessly unsentimental take on her material. With daily news, interviews, data bases, in-depth investigations into the audiovisual industry, Cineuropa aims at promoting the European film industry throughout the world. Ilker tries to act tough by smoking pot and making love to his best friend's mother; but in truth he is looking for some kind of a role-model.

Next

Nobody's Home (Köksüz

koksuz 2013 movie

The film is deliberately shot in washed-out colors, reflecting the grayness of the characters' existence. Zamanla üstlendiği bu rol üzerine iyice yapışır ve gerçek anlamda bir ev reisi vazifesi yürütmeye başlar. Traditionally speaking, Izmir is known as a sun-drenched city, the gateway to Aegean holiday resorts such as Kusadasi and Foca. The sequence where he breaks down and cries on his grandmother's Mihriban Er's knee is particularly affecting. Feride looks for a way out through betrothal to Gulaga Sevkan Serinkaya , but Nurcan thoroughly disapproves. Diğer yandan ise en küçükleri Özge'nin yalnızlıkla mücadelesi tüm hızıyla devam etmektedir. .

Next

Köksüz izle

koksuz 2013 movie

The only way Nurcan can cope is to clean her apartment every day; her obsession becomes almost all-consuming as she claims to have always too much to do. Filmin yönetmen koltuğunda sinemadaki ilk uzun metraj deneyimine imza atan Deniz Akçay Katıksız bulunuyor. Ancak bu durum bir süre sonra aile fertlerinin her birini tarifi zor bir drama sürükler. She finds the job almost impossible: Ilker keeps quitting the house and staying at a friend's; Feride yearns to escape; while Ozge tries her best to remain loyal. Anne Nurcan, çaresizce kızı Feride'yi kaybettiği kocası yerine koymaya, kardeşi İlker ise sorumluluğun Feride'ye verilmesinden iyice rahatsız olup ailesinden uzaklaşmaya başlar. Babasına taparcasına hayran olan evin tek erkeği 17 yaşındaki İlker, evdeki idarenin ablasına geçmesine tepki olarak hızla aileden uzaklaşır. Nurcan, kocasının ölümünden sonra üç çocuğu ile baş başa kalır; büyük kızları Feride, ailede baba rolünü üstlenmek zorunda kalır.

Next

Köksüz (2013)

koksuz 2013 movie

Akcay sets the action during midwinter, when the streets are drenched with rain, the skies gray, the buildings towering threateningly over the characters. Nobody's Home is the story of four people who cannot manage to become a family again after a loss and who destroy each other with each passing day. . . . .

Next

Nobody's Home (Köksüz

koksuz 2013 movie

. . . . . .

Next

Köksüz izle

koksuz 2013 movie

. . . . . . .

Next

Köksüz

koksuz 2013 movie

. . . . . . .

Next