Kardeş gibi arkadaşa doğum günü mesajı uzun. Kardeşe Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

kardeş gibi arkadaşa doğum günü mesajı uzun

Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Arkadaşlarımızın doğum günleri onlar için her ne kadar büyük öneme sahip olsa da onu seven kişiler olarak bizlerin de önem vermesi gereken özel günler olarak kabul edilmelidir. Sevgiliye Yollanacak En Güzel İyi Ki Doğdun Mesajları Yeter ki sen ol yanımda; istersen aşk ol, istersen dert ol. Her yeni yaş gününe, mutluluklara koşar adımlar ile girmeni, gelecek yaşantının sana kalbindeki tüm arzularını sunmasını ve sağlıklı huzur dolu bir yaşam geçirmeni dilerim. Ve o her yeni doğumunda kendini de sevgiliyi de yeniler. Nice mutlu yıllara biricik kankam İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Yiyenler tadına doyamasın bir daha istesin, içecekler kaliteli olsun.

Next

Arkadaşa samimi doğum günü mesajları

kardeş gibi arkadaşa doğum günü mesajı uzun

Sana binlerce kez teşekkürler arkadaşım. Sen bana da ebediyen değişmez rota oldun. Sana bu cümleleri bu özel gününde gönderiyorum. Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun amcam Annemden ayırmadığım biricik anneanneciğim… Allah sana hayırlı uzun ömürler versin.

Next

Kardeşe Doğum Günü Sözleri

kardeş gibi arkadaşa doğum günü mesajı uzun

Bu hayatta insanın sırtını dayayabileceği bir dostu olmalı denir ya tam da öyle. Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Çünkü küçücük bir bebek olarak dünyaya geldin ve bugün gözlerini açtın. Kalbimiz midir bize emreden onu sev diye? Mutlu yaşaman dileğiyle dostum, hep yanındayım. Doğum günün kutlu olsun Bana dost olmanın ne demek olduğunu öğreten güzel insan… Doğum günün kutlu olsun. Bir tanem, bu kadar anlamlı bir günde bunca uzağında olmak ne denli zor geliyor, bilsen. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü.

Next

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

kardeş gibi arkadaşa doğum günü mesajı uzun

İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun. Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici, umutların kalbin gibi temiz olsun. Bugün canımdan bir parça olan sevgilimin, senin doğum günü n! Doğum günü mesajları basit bir iş gibi görünse de, insan yüreğinde çok büyük önem taşır. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Özellikle öğrencilik zamanlarının arkadaşlıkları çok kıymetlidir. Arkadaşlık, dostluk bu kadar önemli iken onları özel günlerde unutmamak gerekir.

Next

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

kardeş gibi arkadaşa doğum günü mesajı uzun

Ve o aşkla ben de değiştiriyorum yaşamlarımızda ne kadar basit, sıradan ve renksiz şey varsa. Arkadaşa doğum günü mesajları uzun veya kısa olsun fark etmeksizin onları özel hissettirecek ve aramızdaki dostluk bağını kuvvetlendirecek ölçüde olmalıdır. Sevgilim, bazı şeyler sadece sana yakışır ve senle alımlıdır. Kimileri için mutlu, kimileri için mutsuz. Çünkü bir kere daha söylemek istiyorum: Seni çok seviyorum. Tüm dileklerinin gerçek olması dileğimle. Benim için sen harika bir insansın.

Next

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

kardeş gibi arkadaşa doğum günü mesajı uzun

Okuduğun kitaplar kadar bilgili, aklındaki şarkılar kadar tutkulu, yüreğindeki sevgi kadar sıcak, gözlerindeki renk kadar güzel olmaya devam et sevgilim. Senin doğum günün benim de doğduğum gündür. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Yeni yaşında huzur, mutluluk ve sağlık üzerinden eksik olmasın. Güzel günlerin, güzel yaşların, güzel anıların olsun… Hayal ettiğin ne varsa yakana yapışsın.

Next