Ikimizin yerine 200 bölüm özeti. İkimizin Yerine 200. Bölüm Özeti ve Fragman izle

İkimizin Yerine 267. Bölüm Özeti Jagat Ve Gauri Ayrıldı!

ikimizin yerine 200 bölüm özeti

Sumitra yemeği orda bırakırken Jagdiş götürmesini istiyor. Bairon ise kızı gibi gördüğü Anandiye hediyesini verir ve kendine yeni ve çok güzel bir sayfa açmasını diler. Sançi üzerindeki Hint kıyafeti ile dikkat çekiyor. Hint dizisi İkimizin Yerine 26 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 200. İliskilerini eskisi gibi iyi gormez ve Gauri ile tartisir. Nuranaayim iyi olmaniza cok sevindim Kuzulari öp benim icin Toppuş yanaklarindan Tamammi tatlim Tabiki ben kazanacam iyi geceler tatli rűyalar minnoşlarima Umut Hoş buldum Sende Hoş Geldin Nasilsin? Sumitra gitmek için bizden izin almadı diyor. Eve gittiğinde onu bir sürpriz bekliyordur.

Next

İkimizin Yerine 430. 431. Bölüm Özeti Palaş Gider!

ikimizin yerine 200 bölüm özeti

Basant aslında izin vermek istemedim ama Dadisa izin verince bir şey söylemedim diyor. Anandi nin çok akıllı olduğunu ve onu da ikna etmesi gerektiğini düşünür. Anandi, Jagdish ile evlendiğinde aşk kavramının farkında olmayacak kadar küçüktür. Anandi, Jagat beni aradı ve ben cevaplayamadığım için şimdi aradım der. Sançi eğer onları ütülemeseydim telefonun karşısında zamanımı boşa geçirecektim der. Gauri, birlikte yeni anılar oluşturacaklarını, evleri kadar olmasa da bir şeyler yapabileceklerini, Puja için mabede gideceklerini söyleyerek onu teselli etmeye çalışır.

Next

Hint Dizisi İkimizin Yerine

ikimizin yerine 200 bölüm özeti

İlişkilerini eskisi gibi iyi görmez ve Gauri ile tartışır. Her gün büyüyen dizi arşivimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için buradayız. Copyright © Eylül 2017 Yıl Medya — Tüm hakları saklıdır. Hasret ablam ben iyiyim sen nasılsın? Jagat, Gauri ile Mumbai mabedinde Puja yaparken Anandi de köy mabedinde bunu yapar ve ikramlık almadan gider. Sana kizmak istemiyorum kirmakta istemiyorum lutfen yazdigin yorumlari bir oku sadece kendin birseyler yaziyuosun kendinle ilgili ona inanip bizden karsilik bekliyorsun. Annesinin yanına giden Anandi kaymakamın resmini annesine gösterir. Şiv ve Anandi bu kırgınlığa bir son verilmesi için bir şeyler yapmak ister.

Next

İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle

ikimizin yerine 200 bölüm özeti

Adam zateen hasta basinda bir suru is varken Umut yine bizi dusunup selam veriyor halimizi hatrimizi soruyor o yuzdeen bu donemde ona destek olmamiz gerekir. Gauri'nin birlikte gidecekleri sinemaya gelmemesi Jagdish'in arkadaslari arasinda alay edilmesine neden olur. Umut ta dayanamadi ve boyle bir tepki koydu. Ganga bizim evimizde kalan sıradan bir kişi diyor. Bölüm Özeti Dadisa ve Sumitra, rahibe bu sene kutlama yapılmayacağını söyler. Okul şu anlık güzel gidiyor eee sen neler yapıyorsun? Diger yandan Dadisa ve ailesinin basinda buyuk bir sorun yasanir.

Next

İkimizin Yerine 25 Mart Pazartesi, 26 Mart Salı 199 ve 200. Bölüm Özeti İzle

ikimizin yerine 200 bölüm özeti

Anandi nin şaşkınlığı artarken Sançi geçen gün babana söylediğim laflardan dolayı da özür dilerim, umarım beni affedersin der. Çok beğenen annesi kaymakam ile mürvetini görmek istediğini söyler. Hint dizisi İkimizin Yerine birçok dünya ülkesinde düblajlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. JagdiŞ, Anandi veya Sugna olsaydı böyle mi davranırdınız diyor. İkimizin Yerine Balika Vadhu 332. Sumitra daha bismillah demeden bu ne hız diyerek seviniyor.

Next

İkimizin Yerine (Balika Vadhu)

ikimizin yerine 200 bölüm özeti

Jagdish, yaşadığı pişmanlığı atlatabilecek mi? Çünkü Jagdish, Gauri isimli bir kızı seviyordur. Anandi deliye döner ve neden diye sorar. Daha önceki yıllarda tartışma yaşadıkları Bakan Helsinki, oğlunu korumak için kavga çıkarır. Günaydinlar Olsun Benim Canim Arkadaşlarima Nasilsiniz? Anandi ise son bir hamle ile Şiv diye bağırmayı başarır. Basant, Gehna için mango getiriyor. Yayınlandığı günden bu yana izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran ve diğer kanalların ana haber bülteniyle karşıladığı akşam saatlerinde başarısıyla göze çarpan İkimizin Yerine Balika Vadhu bu akaşm da ekranlardaki yerini alacak. Aile senin yüzünden kurtuldu diyor.

Next