Gloria palace san agustin thalasso & hotel. Thalassotherapy Centre

Gloria Palace San Agustín Thalasso & Hotel 4* in Gran Canaria

gloria palace san agustin thalasso & hotel

All inclusive, který zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu, obědy formou bufetu ve snack baru 13. Zaznamenali jsme velký rozdíl v cenách hotel - obchody v okolí. Žádný stravovací koutek pro děti ani speciální strava. May I take this opportunity to thank you personally for the very high scores you have awarded us across all departments within the Hotel, about all our departament of animation Oscar and Fran. Pláž Pláž celkem daleko, asi 20 minut chůze nebo autobusem, také 20 min. Andere service-opties zijn: een oppasservice, een kinderopvang, roomservice, een wasservice en een kapper. Mieliśmy również łóżeczko dla dziecka.

Next

Thalasso Gloria San Agustin

gloria palace san agustin thalasso & hotel

Pláž Nádherné pláže v blízkosti hotelu. Zapůjčení auta lze na recepci i v nedaleké půjčovně, asi 300m. Pláž Výborná, asi nejlepší na ostrově. Snídaně opravdu bohaté od sladkého po slané a teplá jídla. Na střeše hotelu je bazén a oddělená nudistická zóna s vlastním bazénem. Speisen Geschmack und Qualität schwankend, manchmal sehr lecker manchmal total ungewürzt? Completamente integrado en el entorno, ofrece espectaculares vistas al mar. Strava hotelu byla výborná, každý si najde to své.

Next

Centro Thalasso

gloria palace san agustin thalasso & hotel

Pláž Hotel neleží u pláže, k pláži se dostanete pěšky za deset minut, může využít hotelový autobus k dunám Maspalomas a Playa del Inglés. Typy na výlety je opravdu dost. Prostorná koupelna, denně čisté ručníky. Our kids were 6 and 9 yrs old. Het hotel biedt eveneens tal van mogelijkheden voor sportieve indooractiviteiten zoals een fitness-studio, tafeltennis, darten en aerobics en tegen betaling biljart en squash.

Next

Gloria Palace San Agustín Thalasso & Hotel 4* in Gran Canaria

gloria palace san agustin thalasso & hotel

Co mě možná mrzelo bylo to, že moc jídla nebyla obnovena. Na izbe nechyba chladnicka a rychlovarna konvica, kazdodenne upratovanie. Ke stravování k dispozici pouze jedna restaurace. Wir wurden überaus freundlich und zuvorkommend bedient, besonders nett von Mourad Bouyaoumad. Skvělá organizace stolování - jeden stolek pro dva - dostatek místa; možnost variability sražením stolků; po každém strávníkovi čistý ubrus; pozorný a usměvavý personál; žádné čekání na nápoje, žádné špinavé nádobí na stolech, čistota v jídelně, neustálá kontrola a doplňování. Jediná škoda byla, že u pódia sedělo hodně dětí a nemohl nikdo tančit, což byla pro zpěváky a i nás velká škoda.

Next

Hotel Gloria Palace San Agustin Thalasso

gloria palace san agustin thalasso & hotel

Lage oberhalb des Einkaufszentrumes…man sollte schon gut zu Fuss sein. Thank you for your feedback, it helps us to improve our services and standards. Je umístěn kousek od rušného centra, kam jsem chodili pěšky. Jemný písek, čistota bez odpadků, ani při všudypřítomném větru moře ve vlnách neneslo na pláž nepořádek nebo chaluhy. Das Essen war auch wieder hervorragend.

Next

Centro Thalasso

gloria palace san agustin thalasso & hotel

We will take your comments about the entertainment into account. We got sun, a lovely clean and friendly hotel, good food. Na obou je tmavý lávový písek a výborné koupání. Mini disko - animátoři nedokáži dětem předat to, co se má tančit, pro děti složité písničky a za chvíli zájem opadne. Ubytování Ubytováni jsme byli v suitě, která má 2 pokoje pro 4 lidi.

Next