En iyi 18 filmler. 2019 En İyi Filmleri

En İyi Erotik Filmler

en iyi 18 filmler

Daha önce hakkında video yaptığım Ex Machina filminin yönetmeni Alex Garland hatırı için izledim ama Ex Machina kadar beğenmedim. İlk üç film öncül üçleme, sonraki üç film orjinal üçleme ve en son çekilen Güç Uyanıyor filmi ile başlayan yeni üçleme serinin en az iki filmle daha devam edeceğini gösteriyor. Filmin Başrol Oyuncuları: Marlon Brando, Al Pacino, James Caan Tür: Suç, Dram 3. Bu durumdan kurtulmak için emek veren Danny, New Hampshire kasabasına taşınır ve kendisini ayakta tutan destek grubuyla tanışır. Filmin Başrol Oyuncuları: Christian Bale, Jennifer Jason Leigh, Aitana Sánchez-Gijón Tür: Dram, Gerilim 13. Özellikle ülkemizde korku türleri, diğer türlere göre daha da fazla ilgi görmektedir. Kimi zaman komik, kimi zaman hüzünlü ama her zaman çok hesaplı bir anlatım.

Next

Dünya Tarihinin Gelmiş Geçmiş En İyi Filmleri.

en iyi 18 filmler

Bu yıl izlediğim en iyi ses tasarımına sahip filmlerden biri bu. Jen Soska ve John Serge'nin birlikte yazıp-yönettikleri Rabid filmi, Türkçe altyazılı olarak full hd kalitede paylaşılmıştır. Batman filmleri arasından sıyrılmayı başaran bu filmde kahramanımız, Gotham şehrinde suça karşı yaptığı mücadeleyi genişleterek tüm sokaklardaki suçluları temizleme işine girişiyor. Aşk ve görev arasında kalan Jake Sully mavi yaratıkların dünyasına girdikçe insanoğlunun bu süreçte haksız olduğunu anlar ve görevli olduğu şirkete karşı cephe alır. O yıllarda patlak veren İkinci Dünya Savaşı ile Almanya Polonya'yı işgal eder. Buldukları küçük bebeği, insanlara ulaştırıp o bebeğin hayatını kurtarmak.

Next

Dünya Tarihinin Gelmiş Geçmiş En İyi Filmleri.

en iyi 18 filmler

Bu da beraberinde önemli bir seçim zorluğu getiriyor. Filmin Başrol Oyuncuları: Uma Thurman, David Carradine, Daryl Hannah Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim 37. Bir çıkış yolu bulabilmek için memleketine döner. Sonrasında ise dünyanın tehlikeden kurtulması için ortak hareket zorunda kalmıştır. Filmin Başrol Oyuncuları: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern Tür: Komedi, Aile 45.

Next

En İyi Psikolojik / Sürreal Filmler

en iyi 18 filmler

Fakat Honka bir süre sonra düzenli bir işe girer ve bu karanlık dünyasında kısa süreliğine uzaklaşır. Lütfen hassas bir bünyeye sahipseniz bu filmi izlemeyiniz! Alex ve arkadaşları gecenin ilerleyen zamanlarında kendilerini korkunç bir vahşetin içinde bulurlar hemde canlı yayında! Yabancı da olsa bir zamanlar Yeşilçam'dan çıkan o eski ve sıcak aile filmlerini de hatırlatmıyor değil. Leonardo DiCaprio ile tüm dünyanın tanışmasını sağlayan film olma özelliğini de taşır. Ayrıca Online Vahşet filmi izleyenlerinden ise 5. Filmde Brat Pitt, Edward Norton, Helena Bonhem Carter, Jared Leto gibi oyuncular yer alıyor. Oyuncak Hikayesi 4, aynı karakterleri, yeni oyuncaklarıyla, yepyeni animasyon teknolojilerinin kullanıldığı bir film oldu.

Next

Netflix'te İzleyebileceğiniz En İyi Filmler

en iyi 18 filmler

Uygunsuz içerik barındıran +18 filmler bu kategoridedir. İşte bu kurgu etrafında bol aksiyon sahneleriyle sizi heyecanlandıracak aynı zamanda gerilimler yaşamanızı sağlayacak film listemizde yer almayı başarıyor. Filmin Başrol Oyuncuları: Roberto Benigni, Nicoletta Braschi, Giorgio Cantarini Tür: Komedi, Dram, Romantik 57. Bu sırada kasabaya saldıran Kaptan Barbossa belediye başkanının kızını kaçırır. Her yerde bulabileceğiniz özetlerini vermekten çok kendi bakış açımla neden bu filmleri beğendiğimden bahsedeceğim. Kraliyet ailesinden birisi İngiliz kadınlardan başkasıyla evlenemezdi. Sparta kralı Pers ordusuna karşı koymak istemekte fakat yardımcı destek kuvvet bulamamaktadır.

Next

En İyi Erotik Filmler

en iyi 18 filmler

Yine ne olduğunu anlayamaz ve tutsak olarak geçen zamanın hesabını sormak için bunu yapanların peşine düşer. Tahmini olarak 10 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen Cadılar Bayramı filmi dünya genelinde 255 milyon dolara yakın bir hasılat elde etmiştir. Muhteşem zeki ve iyi kurgular ortaya koyan bu suç efsanesi karşısında verilen mücadelenin anlatıldığı film görsel efektler ve aksiyon sahneleri ile izleyenleri oldukça mest etmektedir. Şirket Japonya Kralına karşı ayaklanan Samuraylar'a karşı silah satmak için krala tanıtım yapmaya Algren'i gönderir. Etrafındakiler onun hakkında endişe duymaktadırlar. Bu sırada bir başka genç polis Collin Sullivan da teşkilat içinde hızlı bir şekilde yükseliştedir.

Next