Cuma günkü diziler. Dudaktan Kalbe,Dudaktan Kalbe izle,Dudaktan Kalbe dizisi: Cuma Günü Televizyonda Yayınlanan Diziler

Hangi Kanalda Hangi Diziler Var? Televizyon kanallarý ve güncel dizileri

cuma günkü diziler

Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 20:00 26. Studio,1,Influencer,1,ışık hızında gidebilseydik neler olurdu,1,iching kitabı,1,iChip,1,iç dilimiz,1,iç gözümüz,1,iç kısmı,1,iç kulağımız,1,içerde,1,iftarlık gazoz,1,iKey,1,İlaç,1,İlaç kullanmayı unutmamak için yapılacaklar,1,ilaçları unutmayın,1,ileri,1,iletişim,1,İletişimi Bozan Etken,1,ilginç,1,ilginç hapishane,1,İlk Bölümü Nasıl? Arka Sokaklar Arka Sokaklar dizisi yanlış hatırlamıyor isem 12 yıldır yayınlanıyor. Cuma günkü yarışta yer alan diziler reyting alabilmek için mücadele ediyorlar. Trt1 de yayınlanan ve Abdülhamid Han dönemini anlatan Payitaht Abdülhamid dizisi de geçen hafta aldığı iyi reyting ile 8. Bütün Yazılar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı.

Next

Bugün Hangi Diziler var? 22 Nisan Cuma Yayın Akışı, Bugün Tv'de Neler var?

cuma günkü diziler

Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 18 Nisan Cumartesi 20:00 10. İstanbullu Gelin dizisi 2 sezondur devam eden diziler arasındadır. Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 20:00 20. Cuma günleri hangi diziler var? Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 16 Nisan Perþembe 20:00 64. Bu yılki kış dizileri serimizde cuma günkü dizileri hakkındaki bilgileri, dizinin kalitesi ve reyting durumunu değerlendireceğim.

Next

Cuma Dizileri 2020

cuma günkü diziler

Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 20:00 12. Hemen ardından ise talk show programı ''Beyaz Show'' canlı olarak sizlerle olacak. Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 5 Dizi 1 Dizi - - - - 4 Dizi -. Dizi cuma günü total'de 6,00 reyting ile ikinci sırada durmakadır. İşte 9 martta birbirine rakip olacak kanallar ve önemli diziler programlar: 1.

Next

FOX

cuma günkü diziler

Birbirinden iddialı yapımların yer aldığı cuma dizileri 2020 için en çok merak edilenler arasında ön sıralarda yer alıyor. Tabi Arka Sokaklar'da bir çok oyuncu öldü ama onun yerine gelenlerle'de oldu yani. Bakalım 9 Mart 2018 Cuma Reyting Sonuçlarında gülen kim olacak. Bölüm 15 Nisan Çarþamba 20:00 18. Hemen ardından ise yeni dizi ''46 Yok Olan. Popüler tv kanallarının 6 Mayıs Cuma günkü tv yayın akışlarının detayları haberimizin devamındadır Akşam işten gelip canı sıkılanlar ve severek izlediği dizilerin yeni bölümü bu akşam mı diye merak edenler için hazırlanan günün tv rehberi sizler için her gün hazırlanacak. Bu yüzden de İstanbullu Gelin 9 Mart 2018 cuma total reytingle 4.

Next

9 Mart 2018 Cuma Reyting Sonuçları Ab Total Tv İzlenme Sıralaması

cuma günkü diziler

Bu performansını sezon sonuna kadar sergilerse yeni sezona devam etme şansı yakalayabilir. Arka Sokaklar 12 sezondur ekranda yayınlandığı her hafta da reyting birincisi olan dizi Survivor başladığından beri reyting durumu nasıl değişti bunu göreceğiz. Reyting sonuçlarına bakılınca ön sırada yer alan Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinde biri olan devam eden diziler arasında en eskisi olan ve 500 bölümü deviren Kanal D dizisi Arka Sokaklar ön plana çıkıyor. Tv8 de yayınlanan Survivor programı geçen hafta 3. Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 20:00 14.

Next

9 Mart 2018 Cuma Reyting Sonuçları Ab Total Tv İzlenme Sıralaması

cuma günkü diziler

Cuma dizileri reyting sonuçları arasında lokomotif bir dizi yok ve diziler kendilerine özgü izleyici kitlesine sahip. Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 20:00 29. Dizinin bu seneki oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu ve Özlem Çınar gibi oyuncular bulunmaktadır. Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 20:00 13. Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 20:00 117. Dizi hakkında duyduğum bir kaç haberde dizinin bu yıl son sezonu olacağı yazıyordu tabi bunu sezon sonunda göreceğiz.

Next

Bugün Hangi Diziler var? 22 Nisan Cuma Yayın Akışı, Bugün Tv'de Neler var?

cuma günkü diziler

Aldığı iyi oranlardaki total reyting ile ileriki haftalarda daha başarılı bir sıralama alacağı tahmin ediliyor. Böyle hüzünlü sahneler seyirci tarafından da sevilir. Tüm bu diziler sıralamasında daha üst sırada yer almak için mücadele ediyorlar. Neyse dizi cuma günü total'de 6,54 reyting ile birinci sırada. Dizinin oyuncu kadrosunda Emrah Erdoğan, Burcu Kıratlı, Işıl Yücesoy, Cüneyt Mete, Ayşegül Ünsal ve Birgül Ulusoy gibi isimler bulunmaktadır.

Next

FOX

cuma günkü diziler

Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 20:00 550. Dizi dediğim gibi hala fazla izlenmekte yani diğer diziler gibi 2-3 sezonda oyuncu öldürüp veya konuyu sıkıcı yapıp kendilerini bitirmediler. Kalp Atışı dizisi yaz aylarında başladı ve reyting anlamında çok güzel izlenmeler elde etmiştir. Bölüm Bu hafta yeni bölüm yok 20:00 5. Gün,1,1940 modası,1,1bk blog,10,2017,3,2yaş sendromu,1,3 saniye kuralı,1,40 liralık helikopterin içinde ne var? Aşk ve Mavi dizisinin bu yıl 2.

Next