Blic gazeta. Blic Online

Gazeta Shqip

blic gazeta

Telefon +381 11 333 4 555 Faks +381 11 333 4 556 email: adresa: Kosovska 10, Beograd. Nuk mungojne sigurisht as artikujt kulturore,sportive dhe teknologjike qe qe e bejne gazeten Sot te pelqyer nga masa te popullsise dhe te kerkuar nga shume lexues. Verovatno jeste, ali istovremeno - i tu pokazuje da suštinski nije nikakva originalna figura - očekuje da će ga u taj ponor pratiti, odnosno iz njega izvući, narod Venecuele. Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama. Ne gazeten Kosova Press publikohen shpallje, tendera, konkurse dhe kjo gje e ben kete gazete te kete akoma edhe me shume kerkime dhe pelqyeshmeri te larte. Gazeta KosovaPress Gazeta Kosova Press eshte nje e perditshme e pavarur e shtypit kosovar e cila ka nje numer te larte lexuesish.

Next

Lajmet e fundit

blic gazeta

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot Online. . Gazeta Sport Ekspres Gazeta Sporti Ekspes eshte nje gazete e perditshme sportive me lajmet me te reja nga sporti shqiptar dhe i huaj. Ringier Axel Springer Ringier Axel Springer d. Taj film smo u Srbiji već gledali i znamo kako se završava.

Next

Gazeta Blic

blic gazeta

Pervec ketyre te rejave ne kete gazete do te informoheni edhe per oferta turistike,mundesi punesimi, apartamente ne shitje etj. Sve više mislim da navijamo zato što time zadovoljavamo sopstvenu potrebu da se osećamo jaki. Numri i saj i parë është botuar në 15 korrik 1992. Ndërsa kjo zgjidhje mund të jetë një mënyrë e mirë për të reduktuar përhapjen e koronavirusit është një luks që u rezervohet vetëm 29% të amerikanëve dhe pak të tjerëve nëpër botë. Ne gazeten Kosova Press do te mund te gjeni artikuj te gjithefarellojshem lajmesh, nga ekonomia,sporti , jeta , shendeti etj. Gazeta Koha Jone Gazeta Koha Jone eshte nje media e perditshme e pavarur e cila ka bere buje te madhe ne shtypin shqiptar.

Next

Vesti

blic gazeta

Pritisak javnosti, nužne greške u taktici i izboru saradnika i, pogotovo, promena političke klime, obično označavaju kraj za ključne ljude biznisa. Na jednoj strani, pokazuje da nije namera vlasti da zatoči svoje građane i učini ih sužnjima, već da su njeni restriktivni potezi u osnovi dobronamerni. Predsednik Odbora za dijasporu i Srbe u regionu Skupštine Srbije Miodrag Linta ocenio da su ustaške snage ispisivanjem ustaških grafita u banijskom selu Banski Grabovac u Hrvatskoj nastavile da šire divljačku mržnju prema preostalim Srbima i svemu što je srpsko i za vreme pandemije virusa korona. To su naši lekari, heroji kojima svako veče aplaudiramo u znak podrške, a jedno od herojskih lica Srbije, anesteziolog Kliničkog centra u Nišu Milena Stojanović, takođe je zaražena ovim virusom. A da li zaista volimo taj narod, osobu po osobu? Duke qene se gjuha angleze eshte bere e mirenjohur ne Shqiperi duke u studjuar qe ne shkolle fillore u mendua qe kjo gazete te informonte me lajmet dhe te rejat javore qe ndodhin ne Shqiperi dhe Ballkan.

Next

GAZETA SHQIPTARE

blic gazeta

Oda Ekonomike e Kosoves e ka shpallur gazeten Kosova Press nder faqet me te lexuara dhe te pelqyera. Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: Adresa: Rr. Gazeta Shekulli Gazeta Shekulli , botimi i pare i se ciles daton ne vitin 1998 ,eshte nje e perditshme themelues i se ciles eshte Koco Kokedhima. Ne kete gazete do te gjeni lajmet me te fundit sociale dhe nga diaspora. Dok predstavnici radnika smatraju da bi Vlada Srbije u sklopu borbe za suzbijanje korona virusa u ključnom periodu do kraja meseca trebalo da donese odluku o zaustavljanju svih privrednih aktivnosti, sem onih neophodnih za svakodnevno funkcionisanje, u trajanju od dve sedmice, ekonomisti smatraju da to ne treba činiti jer bi to bilo pogubno za opstanak privrede. Aty mund te mesoni si te beni nje jete te shendetshme per ju dhe familjen tuaj.

Next

GAZETA SHQIPTARE

blic gazeta

Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Kosova Sot Online është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Gjithashtu mund te viheni ne kontakt te drejtperdrejte me mjeke specialiste te fushave te ndryshme. Adresa e gazetes eshte Ish-Drejtoria e Uzines se AutoTraktoreve — Tirane. Nga Kruja sot raportohen 5 raste të reja pozitive. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Panorames. Një fast-food i vërtetë në ajër të pastër me tavolina dhe panche në stilin e piknikut.

Next