Bilmece komik. Muhteşem Eğlenceli ve Komik Bilmeceler

Komik Bilmeceler Sorular ve Cevapları

bilmece komik

İkincisi benim yaşımın ikinci rakamı yasındadır. Whats app iletişim: 0 553 351 61 77 -0 530 510 43 86 dan ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Adamın biri bilgisayar başında uyuya kalmış hasta olmuş neden? Eğer bilmece kültürüne yeni yeni alışıyorsan, bu bölümden başlamanı öneririm. . Gece olduğu için en fazla 2 kişi köprüden geçebilir.

Next

Bilmeceler for Android

bilmece komik

Telefon El eker, dil biçer Yazı Büyükler söyler, Küçükler dinler. Komik bilmeceler bölümünden öğrendiğin tekerleme türü bilmeceleri, girdiğin sosyal ortamlarda bir ayrıcalık olarak kullanabilir ve çevreni güldürebilirsin. Sonunda kağıdımızın kalınlığı nekadar olmuş olabilir. Özel Online Hesaplı Matematik Dersimiz 3,4,5,6,7,8. Bilmece etkinliği, özellikle erken çocukluk dönemindeki ve okul öncesi dönemindeki çocuklar için fayda sağlamaktadır. Çünkü rakiplerin de en az senin kadar zor bilmeceler tutkunu.

Next

Komik Bilmeceler, Komik Güldüren Cevaplı Bilmeceler

bilmece komik

Sınıf Türkçe Dersi Videolarımız: 5. Çalmak fiilinin gelecek zamaný nedir? Balık Dışı var, içi yok; Tekme yer, suçu yok. Þehirden þehire koþarým, köyden köye giderim fakat hiç hareket etmem. Bu bölümden puan kazanmak seni çok eğlendirecek. Adamın biri okyanusun ortasına düşmüş ama boğulmamış neden? Hiç soru sormayan ama devamlı cevap bekleyen nedir.

Next

Komik Bilmeceler, Komik Güldüren Cevaplı Bilmeceler

bilmece komik

Anne kýrkayaðýn en çok yorulduðu gün hangisidir? Kadının biri son durakta otobüsten inmiş hamile kalmış neden? Bütün adamları karsı kıyıya geçirmek için yanlızca 17 dakikanız vardır. Metel metel mert atar, Dil atar damak tutar. Hiçbirinin yaşı aynı olmadığına göre ve hepimizin yaşları toplamı 45 ise benim yaşım kaçtır. Belgeli su baskýnýna ne denir? Baþýmda saç yok, içimde tat çok. Yapılan araştırmalar, bilmece ve bulmaca çözme alışkanlığının erken bunama ve unutkanlık sorunları ile savaşmakta çok büyük rolü olduğunu ortaya koymaktadır.

Next

Komik Bilmeceler, Komik Güldüren Cevaplı Bilmeceler

bilmece komik

Bir elmayý yerken kurt bulmaktan daha kötü olan nedir? Onlar bana, soruyu anlamadýðýmý söylediler. Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ediniz. Yeşil mantolu, kırmızı entarili, siyah düğmeli. C-3- Yanlışlık hesapta yapılan yönlendirmeden kaynaklanıyor yani belboy a verilen 2 lira aslında 27 liranın içindedir adamlarımız 3 lira daha alınca toplam 30 lira olmaktadır C-4- 1. V - Kolay Bilmeceler , kolaylıkla bilebileceğiniz cevaplara sahip bilmeceleri içeriyor. Karpuz Açarsam dünya olur yakarsam kül olur.

Next

Bilmeceler

bilmece komik

Tavuklar en çok hangi ülkeyi severler? Bilmece oyunu oynarken hem zihnimiz hem de kelime dağarcığımız gelişir. Cevap Islanır Temel Yaşlanırsa Nolur? Bize ait olduğu halde başkalarının kullandığı şey nedir? Eğer sizin yaptığınız bi işe iyrenç deseler sizin hoşunuza gidermi? Eğer dünyanın en zor bilmecesi benimki diyorsan, haydi paylaş ve herkesi düşündür. Eğer 7 kişi karşılaşır ve birbirleri ile yanlızca bir kere tokalaşırlarsa kaç kere tokalaşma olur 11. Cevap: Berberin Çalmak fiilinin gelecek zamanı nedir? Sizlerin facebook ve twitter üzerinden arkadaşlarınızada keyifle sorarak, eğleniceğiniz bilmecelere sayfamız Minic. Kalp İncecik beli, Elimin eli. Eğer piliç ile mısır çuvalı yanlız kalılarsa piliç mısırı yer.

Next

Bilmeceler, Komik Bilmece, Cevaplý Bilmeceler, Çok Komik Bilmeceler

bilmece komik

Eğri oturalım, doğru konuşalım Yerin altında kırmızı minare Uzaktan baktım hiç yok yakından baktım pek çok İstanbul da süt pişti kokusu buraya düştü Açarsam dünya olur yakarsam kül olur Anahtar kelimeler: bildirmece, bilmece, bilmece bildirmece, bilmece soruları, Kendini Eğitimli ve yeterli olgunlukta olduğunu sananlara özel olarak hazırlanan Bilmece bulmacalar. Yangın dolabını açarsan ne olur? Renkli Okul Kanalımıza Hoş Geldiniz. Bütün herkesin bildiği Hayat ve Ölüm arasındaki nedir. Site genel istatistikler ve ayrýntý için lütfen iletiþim kurun. Çünkü zihinsel ve mantıksal gelişimin sağlanabilmesi için öncelikle dinleme becerisinin gelişmesi gerekmektedir.

Next