Atem tutem men seni indir. Burhan Çaçan

Özge Öz Atem Tutem Men Seni MP3 indir müzik yükle Atem Tutem Men Seni dinle

atem tutem men seni indir

Sadece embed kodları ile paylaşılmaktadır. İstek, öneri şikayet ve telif hakları bildirimi için bize mail adresinden ulaşabilirsiniz. Atam Tutam Ben Seni Ninni Dinle. Sitemizdeki şarkılar sadece dinleme amaçlıdır. Yerli, Yabancı, Kürtçe, Azerice ve aklınıza gelebilecek her türlü müzik tarzında şarkıları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Next

Özge Öz Atem Tutem Men Seni MP3 indir müzik yükle Atem Tutem Men Seni dinle

atem tutem men seni indir

. Burhan Çaçan Potpori Atem Tutem Men Seni indir dur, - Potpori Atem Tutem Men Seni sözleri oku - Burhan Çaçan Potpori Atem Tutem Men Seni mobil dinle dur - Potpori Atem Tutem Men Seni cepten ücretsiz indir - Potpori Atem Tutem Men Seni mp3 indir - Burhan Çaçan Potpori Atem Tutem Men Seni bedava mp3 indir. İnternet ortamında reklamsız ve herhangi bir sorun yaşamadan Bedava mp3 indir istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kürtçe mp3, türkçe mp3, yabancı müzikler farklı kategorilerde şarkılar hergün onlarca yeni albüm ve daha fazlası. Vezir gulumsemis beni zindana atmasaydin bende o savaşa gidicektim ve benide oldureceklerdi.

Next

Özge Öz Atem Tutem Men Seni MP3 indir müzik yükle Atem Tutem Men Seni dinle

atem tutem men seni indir

Hop hopun olsun oğlum Gül topun olsun oğlum Sıralı gavak dibinde oy Toyluğun olsun oğlum Atem tutem men seni Şekere gatem men seni Akşam baben gelende oy Ogüne atem men seni Ev süpüre toz ede Hemama gider naz ede Sevdiğini görenden o Alttan alttan göz eder Atem tutem men seni Şekere gatem men seni Akşam baben gelende oy Ogüne atem men seni. Qadir Burc Uyuturken yorum okuyaara gelsin bu hikâye Çok eski zamanlarda bir padişah yaşarmış bu padişahın birde veziri varmış bu vezir herşeye hayırlısı dermis bir gün padişah topal olmuş veziri hayırlısı demiş padişah bu kadarı da olmaz artik deyip veziri zindana atmış vezir bunada hayırlısı demiş aradan aylar geçmiş bir gün padişah bir savaşa gitmiş orda yenilmişler ve hepsini öldürmüşler bir tek padişahı öldürmemisler oda nedenini sormuş cevap olarak ayağın topal da ondan biz topal birini öldürmeyiz demişler padişah saraya gelip vezirini çıkarıp olayları anlatmış hayırlısı demistin ben sana inanmamistim peki seni zindana attigimdada hayırlısı demistin bundaki hayır ne ki? Ahmet rifat İpek Elma attim yuvarlandi Gitti besige dayandi Bebek uykudan uyandi Nenni ogul ogul Nenni yavrum yavrum Nenni gülüm gülüm Nenni bebek bebek Sana bebek diyemedim Kalkip meme veremedim Nenni ogul ogul Nenni yavrum yavrum Nenni gülüm gülüm Nenni balam balam Kizlar gelin çaydan geçek Çay bulanik nerden içek Bebek ölmüs kefen biçek Nenni ogul ogul Nenni yavrum yavrum Nenni gülüm gülüm Nenni bebek bebek Sana bebek diyemedim Kalkip meme veremedim Nenni ogul ogul Nenni yavrum yavrum Nenni gülüm gülüm Nenni balam balam. Gelen Aramalar:atem tutem ben seni indir,atem tutem ben seni,atem tutem ben seni ninni indir,atam tutam ben seni,atam tutam ben seni indir,Atem tutem men seni indir,Atem tutem,atem tutem indir,mircan kaya atem tutem ben seni indir,Atem tutem men seni Category: Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,. Atam Tutam Ben Seni Ninnisi,Atam Tutam Ben Seni Ninni şarkısı dinle. Telif hakkı bildirimlerinde anında içerik sitemizden kaldırılmaktadır.

Next

Mircan Kaya Atem Tutem Men Seni Ninnisi MP3 indir müzik yükle Atem Tutem Men Seni Ninnisi dinle

atem tutem men seni indir

Mircan Kaya Alma Attım Yuvarlandı Ninnisi indir dur, - Alma Attım Yuvarlandı Ninnisi sözleri oku - Mircan Kaya Alma Attım Yuvarlandı Ninnisi mobil dinle dur - Alma Attım Yuvarlandı Ninnisi cepten ücretsiz indir - Alma Attım Yuvarlandı Ninnisi mp3 indir - Mircan Kaya Alma Attım Yuvarlandı Ninnisi bedava mp3 indir. Sitemiz hiçbir şekilde sunucuda veya kendi bünyesinde mp3 dosyası barındırmamaktadır. Evde, arabada, işyerinde kısacası internetinin olduğu her yerde muzikmp3indir. Mircan Kaya Atem Tutem Men Seni Ninnisi indir dur, - Atem Tutem Men Seni Ninnisi sözleri oku - Mircan Kaya Atem Tutem Men Seni Ninnisi mobil dinle dur - Atem Tutem Men Seni Ninnisi cepten ücretsiz indir - Atem Tutem Men Seni Ninnisi mp3 indir - Mircan Kaya Atem Tutem Men Seni Ninnisi bedava mp3 indir Müzik dünyasına yep yeni bir soluk getiren mp3yukleindir. Tüm arşvimiz ücretsiz müzik indirme sitemizde sizlere sunulmaktadır. Sitemizde mp3'lerimizin büyük bir bölümüde şarkı sözleri de bulunmaktadır.

Next

Burhan Çaçan

atem tutem men seni indir

Ülkemizin en büyük müzik arşivinde sanatçıları kategorilendirilmiş şekilde albümlerini ve sanatçıların seslendirmiş oldukları tüm şarkıları bulabileceksiniz. Sadece müzik indirmek değil bunun yanında kendinize ait müzik listesini oluşturarak mp3 dinlemenin tadına varabilirsiniz. Türkiyenin En Büyük Müzik Portalı. . . .

Next

Atem Tutem Men Seni Ninnisi

atem tutem men seni indir

. . . . . . .

Next

atem tutem ninnisi indir

atem tutem men seni indir

. . . . . .

Next

Karma Ninniler Atem Tutem Men Seni MP3 indir müzik yükle Atem Tutem Men Seni dinle

atem tutem men seni indir

. . . . . . .

Next