Abc design salsa 4 air diamond 2020. ABC DESIGN Sportwagen Salsa 4

ABC Design Salsa 4 Air DIAMOND EDITION 2020 Rose Gold : Abc

abc design salsa 4 air diamond 2020

Naleznete zde obrovský a především moderní výškový sklad, který se nachází hned vedle administrativní budovy a skrývá všechna tajemství této značky. Pokud chcete pro Vaše dítě to nejlepší ať doma nebo na cestách není třeba dělat kompromisy. The understated elegance of the design rounds off the luxurious and exclusive silhouette of the Edition. We can guarantee this with carefully chosen fabric, many years of expertise and thorough testing. Salsa 4 Air spojuje ověřené vlastnosti kočárku Salsa 4 s výhodami jízdy na nafukovacích kolech.

Next

Salsa 4 Air

abc design salsa 4 air diamond 2020

Lehký, hbitý a extrémně kompaktní, zároveň však vybavený silnými nafukovacími koly. Módně smýšlející rodiče se při cestování s dítětem nemusí vzdát svých vysokých standardů na design. The Salsa is dynamic, lightweight and extremely easy to manoeuvre. Je to kočárek s osobností, který bude vám i vašemu dítěti spolehlivým společníkem ať už se vydáte kamkoliv. Top quality you can feel, admire and experience We focus on superior quality where our fabrics are concerned.

Next

ABC Design Salsa 4 Air DIAMOND EDITION 2020 Rose Gold : Abc

abc design salsa 4 air diamond 2020

Dokonalá súhra materiálu, štruktúry látky a farby, dáva kolekcii Diamond Edition jedinečný vzhľad. O hladkú a pokojnú jazdu aj na tých najväčších výpravách sa starajú predné otočné kolesá s guličkovými ložiskami, integrované odpruženie a veľké nafukovacie pneumatiky. Polstrovaná sedacia časť poskytuje vášmu dieťaťu spoľahlivú oporu na cestách a mierne zaguľatená škrupina umožňuje upokojujúce hojdania. Užívejte si života s kočárkem Salsa 4 Air. Spojením prvotriedneho spracovania, inovatívnych technológií a nadčasovej elegancie, sme vytvorili unikátnu kolekciu s množstvom predností, ako je napr. Ultimátny luxusný doplnok Veľký rozdiel niekedy tvoria tie najmenšie detaily. A new definition of aesthetics.

Next

ABC Design

abc design salsa 4 air diamond 2020

Vo vašom vozidle ju možno bezpečne zaistiť aj pomocou základne Isofix Base Tulip. Your specialist dealer can show you on-site the latest collections and can help you find the right colour. At the toddler stage you can swap the carrycot for the comfortable convertible seat unit, which reclines right back so your youngster can lie flat. Tú môžeme zaručiť vďaka starostlivému výberu, množstvom rokov skúseností a dôkladnému testovaniu. Špičková kvalita, ktorú môžete cítiť, obdivovať a zažiť Čo sa našich látok týka, sústreďujeme sa iba na najvyššiu kvalitu.

Next

ABC Design Salsa 4 Air smaragd FASHION EDITION 2020

abc design salsa 4 air diamond 2020

Jakožto součást kolekce Fashion Edition je kočárek Salsa 4 Air v provedení Deer výrazným vyjádřením vkusu, které v sobě kombinuje jednoduchou a nadčasovou eleganci skandinávského stylu s úchvatným vzhledem a funkčními detaily. Zdržanlivá elegancia poskytuje kolekcii punc luxusu a exkluzivity. Poťah je odnímateľný a možno ho prať v práčke. Radujte sa s kočíkom Salsa 4 Air zo života a získavajte cenné zážitky na celý život. Autosedačka Tulip se pyšní jednoduchým připojovacím mechanismem pro rychlou přeměnu na cestovní system.

Next

ABC Design Salsa 4 Air DIAMOND EDITION 2020 Rose Gold : Abc

abc design salsa 4 air diamond 2020

Certifkáty O tom, že dbáme na kvalitu produktov a poskytovaných služieb svedčia aj udelené kvalitatívne certifikáty od významných výrobcov. Společnost má sídlo v Albbrucku na jihu Německa. Jej nastaviteľná opierka hlavy umožňuje prispôsobenie vnútorného priestoru podľa veku a veľkosti dieťaťa. Dětská autosedačka Tulip je vhodná pro děti od 0 do 15 měsíců nebo do 13 kg tělesné váhy. Na své si u nás přijdou i ti nejnáročnější rodiče.

Next