سکس امریکایی شهوت. جوردی @ Masterbate

دختران ایرانی وسگ امریکایی سکسی که بسیارتکان دهنده است

سکس امریکایی شهوت

حتی اگه مثلا توی سالن انتظار مطب یه پزشک باشه، چنان با نگاه دوخته شدش به سینه ها و لای پاهات دیوانه ت میکنه که یهو پامیشی میری کیر شقش رو مشت میکنی از روی شلوار. میگامت از بس لذت میریزم تو مغز کوس جندت. منم شده که مثلاً توی آسانسور بوی خانومه پیچیده باشه و حالم بد بشه. دستتو میکشی روی سر کیرم از روی شلوار و لیز بودن آبی که از شلوارم زده بیرون جرت میده از لذت. وقتی از مطب میای بیرون و میای که سوار ماشینمون بشی که بریم من به عنوان شوهرت بردمت دکتر و توی ماشین منتظرتم تا برگردی وقتی میشینی تو ماشین، مثل همیشه میخوای بگی آراد! با لبام، با پلک چشمام، با گونه هام، جق میزنم واسه چوچولت. لطفآ نظرات و پیشنهادات و همینطور انتقادات خودتون رو برای ما ارسال کنید.

Next

‫فلم خیلی زیبای آمریکایی دیدنش ره از دست نتین‬‎

سکس امریکایی شهوت

نه فقط با سوراخای عقب جلوشون، بلکه با حتی چروک های دور دهنه ی سوراخ عقبت. فقط همونطور که گفتم اکه حشری نیستی برات مفید نیستم، بر عکسشم میگم. خواهشا زود بزنگ که یوقت گم نکنیم همو. اما چون میدونم چقدر دیوانه سوراخام هستی، میخوای دراز بکش تا من لاشو باز کنم و مثل وقتای دیگه که زخمم میکنی از بس کیر تو کوسم میکنی و کیر تو کونم میکنی. ای جاااان چه کوسی داری خانومم! مرد جنده یعنی مردی که وقتی لخت تو بغلشی،. خواهش میکنم بذار باهاش راحت باشم و اگه تا صبح هم کیر بخواد، کیرم مثل چوب سغت می مونه توش.

Next

سکس کردن کوس

سکس امریکایی شهوت

اگه شهوتت بالاست، حتما زنگ بزن تا قرار بذاربم. عکسم و فیلم سکسم رو برات تلگرام میفرستم، از چهره و بدنم و بخصوص مطمئنم از کیییییر خوش فرم و خوشگلم خوشت میاد. چون مردها حالشون بهم میخوده و خیلیا وقتا عوق میزنن. میخوام بدجور لاشو وا کنی واسم. . و بتونم زبونمو راحت بزنم توش جووووون چه کونی میدی به زبونم آه هرکار داشتی با زبونم، بکنااا. عشقم دوباره شل شد این کوس جنده و اون بالا یکی برام خورد تا ارضا شم.

Next

دختران ایرانی وسگ امریکایی سکسی که بسیارتکان دهنده است

سکس امریکایی شهوت

آآآخ کاش میشنیدم الان ناله هاتو! بشینم روی صورتت و به خواسته خودت و به قول خودت کوسو کونو پهن کنم روی صورتت تا با زبون و لب بری تو کونم. عاشق زنی میشم که عاشقمه و با تمام وجود دلش میخواد بهم خیانت نکنه، اما به قدری کوس وحشی و جنده ای داره که کافیه یه جا با یه پسر تنها بشه؛ و پسره مثل من باشه و تشخیص بده داغی کوستو. با شونه و بازوم، و انگشتای پام، با قنبل کونم، با تخمام، با تمام بدنم باید داغی و نرمی و خیس بودن کوستو لمس کنم و جق بزنم برات. تاحالا پوست انگشتات نوی حموم در اثر تماس طولانی مدت با آب چروک شده؟ دخترایی که با من یبار خوابیدن، دیگه نتونستن فراموش کنن کارای شدیداً خاصی رو که با کوسو کونشون کردنم. چرا بعضیا اینقدر نفهمن با دیدن این فیلم باز طرف آمریکا و میگیرن کسانی ک میگی درود بر آمریکا یا ایران کشور اشغالیه بله با وجود چن اشغالی مث شما کشور ما اشغال شده شما هم از همون ادماین ک جلو چشم خودتون خواهر مادرتون میندازین برا سگای آمریکای بی شرف تر از شما پست تر از شما نیس شما ک کشور ایرانو اشغال میدونی گو میخوری تو ایران زندگی میکنی برید همون آمریکا ک ناموستون بدین دس سگشون هه لااقل اینجوری گند نمیزنید ب ایران و آدمای دیگه شما خودتونم ی روز میرین زیر پای آمریکا چون لیاقتون اینه آومده میگه درود ب آمریکا اینارو ب شما گفتم ک بفهمی کی هستی چی هستین لیاقت شما اینه سگ آمریکای باشین. من فقط با زنی که مثل خودم دیوانه ی شهوت رانی میخوابم. بیین توی این سه دقیقه ای که سوار شدی چقدر آب از کیرم کشیدی که شلوارم در قسمت جلوی کیرم انگار یه لیوان آب ریخته بهش.

Next

دختران ایرانی وسگ امریکایی سکسی که بسیارتکان دهنده است

سکس امریکایی شهوت

اما اگر طرفم درک کنه که حتی زنو شوهر هم باید برای هم جنده ترین زنو مرد دنیا باشن. اگه حشری نیستی زیاد، و یا اگه خجالتی هستی نزنگ. اما قبل از اینکه شروع کنی به گفتن، بهت میکم نمیخواد بگی. نه به تو، بلکه به کسی و چیزی که پیش توه. شما میتونید فیلم ها را به صورت آنلاین تماشا کنید یا دانلود کنید ، همینطور میتونید با ثبت نام در سایت آویزون از سیستم دوست یابی استفاده کنید. آویزون کامل ترین سایت سکسی ایرانی در کل دنیا میباشد. ما دارای یکی از عظیم ترین کالکشن های فیلم و داستان های سوپر هستیم که همه روزه برای شما قرار میدیم.

Next

دختران ایرانی وسگ امریکایی سکسی که بسیارتکان دهنده است

سکس امریکایی شهوت

اما این کیر فقط وقتی نوکش به ته کوست میخوره و احساس میکنی میخواد از کونت بزنه بیرون. ما همیشه تمام تلاش خودمون رو برای اضافه کردن موارد جدید به سایت برای مشتاق نگاه داشتن عزیزانی که به مسائل جنسی و پورن علاقه دارند انجام میدیم. هروقت دوس داری ارضا بشی دیگه، و میدونی این لذت های قبل از ارضا کافیه بگو تا با انگشت بزنم تو کوست، و با اون یکی دست جق بزنم برات. اگه تو هم مثل من یه روانی سکس هستی که شدت جنده بودن کوست رو روت نمیشه به کسی بگی، مثلا تاحالا به کسی نگفتی که چه کوسی هستی ، و جلوی کوستو گرفتن برات مقدور نیست. تمام فیلم ها ی سکسی و داستان های سکسی که در این سایت قرار داده شده اند رایگان میباشند.

Next

فیلم سکسی خانوادگی فوق الاده زیبا ، مامانه دختر رو مجبور به کس دادن میکنه

سکس امریکایی شهوت

جوری عاشقم کرده این کوس بلا، که میدونم واسه ی اینکه همیشه داشته باشمش، منو عاشق خودتم میکنه. اما نمیدونم چراهمون بو ، اگه مال کوسی باشی که مال خودمه و خودم میگنمش، به قدری حال میاره منوووو که میگم لاشو باز کن. اگه کوست جنده نیس ، بازم با همه ی بدنم برات جق میزنم و آبتو میارم. اما وقتی دیدم چه کوسی هستی ، دل دادم. م لتنگاتو بده بالا و باز لای کوسو کون حشریتو. نه فقط با چشماش بگه؛ بلکه رک به زبون بیاره و بگه اعتراف میکنم اولش اومدم که فقط کوس بکنم و برم. من میتونم آبتو بپاشونمااا که ارضا که میشی چند تا فشار آب منی ازت بپاشه تو صورت و دهن من.

Next